پایان‌نامه‌های دانشگاهی کاربردی نیستند/مشکلات کشور به دست نخبگان حل می‌شود
پایان‌نامه‌های دانشگاهی کاربردی نیستند/مشکلات کشور به دست نخبگان حل می‌شود

مدیرکل پدافند غیرعامل استان گیلان گفت: پایان‌نامه‌های دانشگاهی باید کاربردی باشند ولی در این شرایط قرار نداریم، پایان‌نامه‌های کاربردی هم موردنیاز جامعه است و هم موجب تشویق و تحقیق دانشجو برای افزایش علم می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، امیر مرادی امروز در جلسه مدیریت پدافند غیرعامل در املش اظهار کرد: همه‌چیز در دنیا به‌صورت علمی در حال پیش رفتن است و علمی کردن یکی از بحث‌های اصلی پدافند غیرعامل است.

 

وی با بیان اینکه برای مقابله با تهدیدات نوین باید دانشگاه‌ها و نخبگان پای‌کار باشند، افزود: یکی از نیازهای جامعه امروز ارتباط نزدیک با دانشجویان و دانشگاه است.

 

مدیرکل پدافند غیرعامل استان گیلان تصریح کرد: پایان‌نامه‌های دانشگاهی باید کاربردی باشند ولی در این شرایط قرار نداریم، پایان‌نامه‌های کاربردی هم موردنیاز جامعه است و هم موجب تشویق و تحقیق دانشجو برای افزایش علم می‌شود.

 

مرادی تأکید کرد: مشکلات کشور به دست نخبگان جامعه که در سطح دانشگاه‌ها تحصیل می‌کنند حل می‌شود و هرچه قدر ارتباط با نخبگان بیشتر شود موفقیت در جامعه نیز در همه سطوح افزایش میابد.

 

وی با بیان اینکه اساسی‌ترین موضوع در پدافند غیرعامل مردم هستند، افزود: وظیفه پدافند این است که مشکلات را ببیند و آن‌ها را حل کند تا کمترین آسیب به مردم و کشور وارد شود.

 

انتهای پیام/