خبر: 92209 / تاریخ انتشار : ۲۷ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۱۷:۵۹:۳۹
شهردار چاف‌و‌چمخاله در گفت‌وگو با لنگرخبر:

مطالبات ناجیان غریق از محل اعتبارات داخلی شهرداری چاف‌و‌چمخاله پرداخت شد/حتی ۱۰۰۰ تومان اعتبار دولتی هم نگرفتیم

شهردار چاف‌و‌چمخاله گفت: به دلیل مشکلات اعتباری نیز شهرداری چاف‌و‌چمخاله قادر به پرداخت مطالبات ناجیان غریق نبود که بعد از تکمیل لیست فعالین در طرح سالم‌سازی دریا به امور مالی دستور دادم تا از محل بودجه شهرداری مطالبات آنان پرداخت شود.

کمیل لاهوتی در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر اظهار کرد: بنده از شهریورماه گذشته به‌عنوان شهردار چاف‌و‌چمخاله مشغول به کار شدم که از همان اول با مراجعات مکرر ناجیان غریق و فعالین در طرح سالم‌سازی دریا برای دریافت مطالبات خود از شهرداری مواجه شدم.

 

وی گفت: هرساله دولت مبالغی را برای طرح سالم‌سازی دریا به شهرداری‌ها اختصاص می‌دهد تا از آن مبالغ حقوق ناجیان غریق، نیروهای امدادی و هلال‌احمر، همیار پلیس و … تأمین و پرداخت شود.

 

شهردار چاف‌و‌چمخاله با بیان اینکه در دو سال ۹۵ و ۹۶ هیچ پولی از دولت برای طرح سالم‌سازی دریا دریافت نکردیم، افزود: به دلیل مشکلات اعتباری نیز شهرداری چاف‌و‌چمخاله قادر به پرداخت مطالبات ناجیان غریق نبود که بعد از تکمیل لیست فعالین در طرح سالم‌سازی دریا به امور مالی دستور دادم تا از محل بودجه شهرداری مطالبات آنان پرداخت شود.

 

لاهوتی تصریح کرد: با تمام اعضا ناجیان غریق تسویه کامل شده است و فقط بخشی از مطالبات همیارهای پلیس باقی‌مانده که طی روزهای آینده نیز با همه فعالین طرح سالم‌سازی دریا در شهر چاف‌و‌چمخاله تسویه کامل می‌کنیم.

 

وی بیان کرد: هرساله در فصل تابستان حدود ۶۰ نفر به‌صورت موقت به‌عنوان ناجیان غریق، نیروهای امدادی، همیار پلیس، اورژانس و … برای فعالیت در طرح سالم‌سازی به شهرداری اضافه می‌شوند که با توجه به کمبود اعتبارات برای پرداخت مطالبات آنان نیز با مشکل مواجه هستیم ولی امسال با هر مشکلی که بود مبالغ تهیه و از وجوهات شهرداری مطالبات پرداخت شد.

 

شهردار چاف‌و‌چمخاله تأکید کرد: تاکنون حتی یک هزار تومان نیز از وجود دولتی برای طرح سالم‌سازی دریا دریافت نکردیم و همه مطالبات ناجیان غریق و همیاران و … از اعتبارات داخلی شهرداری پرداخت شد که امیدواریم دولت نیز اعتبارات طرح را پرداخت کند تا بتوانیم کاستی‌ها را جبران کنیم.

 

انتهای پیام/

کلیدواژه


قيمت خودرو سكه و طلا ليگ برتر نشر خبر مكان تبليغات شما
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ لنگر خبر” می باشد.
siteview.ir