ناجی غریق چاف و چمخاله گفت: قرارداد من حدود یک‌میلیون و ۴۰۰ تومان برای هر ماه بود که با اضافه‌کاری یک‌میلیون و ۸۰۰ می‌شد ولی دریافتی من یک‌میلیون و ۲۰۰ در هرماه است که مبلغی با عنوان مالیات و … از ما کسر شده است و مطالبات ناجیان غریق طبق قرارداد پرداخت نشد.

شبنم بهزادی در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر اظهار کرد: حدود ۱۸ سال است که به‌عنوان ناجی غریق در طرح سالم‌سازی دریا چاف‌و‌چمخاله مشغول به کار هستم و هرسال در دریافت مطالبات خود با مشکل مواجه هستم.

 

وی گفت: قرارداد من حدود یک‌میلیون و ۴۰۰ تومان برای هر ماه بود که با اضافه‌کاری یک‌میلیون و ۸۰۰ می‌شد ولی دریافتی من یک‌میلیون و ۲۰۰ در هرماه است که مبلغی با عنوان مالیات و … از ما کسر شده است و مطالبات ناجیان غریق طبق قرارداد پرداخت نشد.

 

ناجی غریق چاف و چمخاله با بیان اینکه حق ناجیان غریق که در طول سه ماه تابستان در بدترین شرایط و کمترین امکانات فعالیت می‌کنند خوردن ندارد، تصریح کرد: با این وضعیت تمایلی به حضور در سال بعد برای طرح سالم‌سازی دریا ندارم چراکه کسی به این موضوع اهمیت نمی‌دهد.

 

بهزادی بیان کرد: درآمد ناجیان غریق از همین راه است، چرا نباید مبلغ کامل آن توسط شهرداری چاف‌و‌چمخاله پرداخت شود؟

 

وی گفت: عملکرد ناجیان غریق در طرح سالم‌سازی دریا در چمخاله طی چند سال اخیر خیلی خوب بود و این کم‌لطفی به افرادی است که برای نجات جان مردم در شرایط سخت تلاش می‌کنند و این رفتارها موجب دلسردی آنان می‌شود.

 

انتهای پیام/