خبر: 92334 / تاریخ انتشار : ۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۲۴:۰۶
عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 97 در گفت‌وگو با لنگرخبر:

ایجاد حداقل یک میلیون شغل در سال ۹۷

مهرداد لاهوتی در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر با اشاره به مصوبه مجلس در خصوص مدیریت میزان پاداش پایان خدمت بازنشستگان دولت، اظهار کرد: در این زمینه شاهد ناعدالتی‌هایی بودیم ب... 

مهرداد لاهوتی در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر با اشاره به مصوبه مجلس در خصوص مدیریت میزان پاداش پایان خدمت بازنشستگان دولت، اظهار کرد: در این زمینه شاهد ناعدالتی‌هایی بودیم به طوریکه یک فرهنگی پاداش ۴۵ میلیون تومانی و یک مدیر وزارتی گاها تا ۵۰۰ میلیون تومان پاداش بازنشستگی دریافت می‌کرد و این مسئله ظلمی به طبقات کارمندی پایین بود.

 

وی با بیان اینکه دولت بودجه قبل توجهی را به پاداش پایان خدمت بازنشستگان اختصاص می‌داد، افزود: این مسئله در قانون بودجه سال ۹۷ با هدف حمایت از کرمندان زحمتکش اصلاح شد.

 

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۷ گفت: در قانون بودجه سال ۹۷ برای جلوگیری از این سوءاستفاده‌ها، برای پاداش پایان خدمت مبنای ۷ برابر حداقل حقوق ضربدر ۳۰ سال تا سقف ۲۵۲ میلیون تومان را در نظر گرفتیم و این تعیین سقف برای پاداش پایان خدمت، مربوط به مدیران دارای حقوق‌های کلان است و پاداش کارمندان عادی تغییر و کاهش نمی‌یابد.

 

لاهوتی با اشاره به مصوبات مجلس در بودجه ۹۷، تصریح کرد: با اعتبارات در نظر گرفته شده حداقل یک میلیون شغل در سال ۹۷ توسط دولت ایجاد می‌شود.

 

انتهای پیام/

کلیدواژه


نظرات | ۰ نظر

قيمت خودرو سكه و طلا ليگ برتر نشر خبر مكان تبليغات شما
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ لنگر خبر” می باشد.
siteview.ir