بهره‌برداری از ۲۱ واحد مسکونی مددجویان لنگرود در دهه فجر
بهره‌برداری از ۲۱ واحد مسکونی مددجویان لنگرود در دهه فجر

رئیس کمیته امداد لنگرود با بیان اینکه ۲۱ واحد مسکونی مددجویان لنگرود در دهه فجر جاری به بهره‌برداری می‌رسد گفت: ۲۵ واحد مسکونی دیگر نیز تا پایان سال جاری به مددجویان تحویل داده می‌شود.

مهدی پنجی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر اظهار کرد: طی برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده کمیته امداد شهرستان لنگرود کار احداث ۶۰ واحد مسکونی برای مددجویان در سال جاری را در دستور کار خود قرار داد که ۱۴ واحد مسکونی در هفته دولت امسال به بهره‌برداری رسید.

 

وی با بیان اینکه ۲۱ واحد مسکونی مددجویان لنگرود در دهه فجر جاری به بهره‌برداری می‌رسد افزود: ۲۵ واحد مسکونی دیگر نیز تا پایان سال جاری به مددجویان تحویل داده می‌شود.

 

رئیس کمیته امداد امام خمینی شهرستان لنگرود تصریح کرد: زیربنای هر واحد مسکونی ۵۰ مترمربع است که منابع مالی آن از اعتبارات کشوری کمیته امداد، کمک خیرین و بخشی از آورده مددجو می‌باشد.

 

پنجی با اشاره به تحت پوشش بودن ۵۳۶۷ خانوار شامل ۸۲۸۹ نفر، تصریح کرد:  ۱۶۴ نفر از تسهیلات کم‌بهره درزمینهٔ اشتغال بااعتبار ۲ میلیارد و ۸۹۳ میلیون تومان در سال جاری بهره‌مند شدند.

 

وی بیان کرد: کلیه مددجویان و مستمری‌بگیران می‌توانند از طریق صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت مستمری‌های خود را دریافت کنند و خیرین نیز می‌توانند با سرمایه‌گذاری در این صندوق قرض‌الحسنه در کمک به نیازمندان سهم خیری داشته باشند.

 

انتهای پیام/