سرپرست فرمانداری لاهیجان گفت: تمامی دستگاه‌های اجرایی لاهیجان برای مواجهه با بحران احتمالی برف در آماده‌باش کامل بوده و دستورات لازم به آنان ابلاغ‌شده است.

امیر جانبازی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر در لاهیجان با اشاره به‌پیش بینی بارش برف در استان اظهار کرد: ستاد بحران لاهیجان از چندی پیش جلسات متعددی به این منظور برگزار کرده است و با توجه به اعلام هواشناسی جلساتی نیز اخیراً در این زمینه تشکیل شد.

 

وی با بیان اینکه تمام مباحث موردنیاز در زمان بارش برف و ایجاد بحران شامل خدمات لجستیکی، نیروی انسانی و… مورد بررسی قرار گرفت افزود: همه دستگاه‌های امدادی و اجرایی باید در زمان بحران به‌صورت حلقه واحد با یکدیگر همکاری و همیاری کنند.

 

سرپرست فرمانداری لاهیجان با بیان اینکه تمام دستگاه‌های اجرایی و امدادی در لاهیجان در حالت آماده‌باش قرار دارند دستورات لازم به آنان ابلاغ‌شده است افزود: ماشین‌آلات راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای و شهرداری‌ها از ساعات نخست بارش‌ها جهت بازگشایی مسیر وارد عمل می‌شوند تا مسیرهای اصلی تردد جاده‌ای باز باشد.

 

جانبازی در خطاب به شهروندان و روستاییان خاطرنشان کرد: شهروندان و روستاییان در صورت ‌وقوع بارش برف و در پی آن مسدود شدن معابر شهری و روستایی ضمن همراهی با مسئولان، نسبت به برف‌روبی سقف اماکن مسکونی و تجاری و بازگشایی معابر اقدام کنند.

 

انتهای پیام/