تیم شهرداری لنگرود بعد از دیدار طی نامه‌ای رسمی به هیأت والیبال استان گیلان در قالب ۹ بند برخی از مشکلات فنی دیدار برگشت با هیأت والیبال رشت را یادآور شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، در مرحله نیمه‌نهایی لیگ والیبال استان گیلان تیم‌های شهرداری لنگرود و هیئت والیبال رشت در دو بازی رفت‌وبرگشت به مصاف یکدیگر رفتند که در بازی رفت سه بر یک و در بازی برگشت با نتیجه سه بر دو مقابل هیئت والیبال رشت شکست خورد و درنهایت با نتیجه دو بر صفر درمجموع دو بازی از دور مسابقات حذف شد.

 

تیم شهرداری لنگرود در هر دو بازی اعتراضاتی به روند برگزاری بازی و برخی مسائل داشت که به‌صورت مکتوب به هیأت والیبال استان گیلان جهت پیگیری و اقدام ارسال شد.

 

تیم شهرداری لنگرود در بازی اول با هیأت والیبال رشت که در سالن بحران لنگرود برگزار شد نسبت به حضور غیرقانونی یکی از بازیکنان تیم رشت اعتراض داشت که بعد از استعلام‌های انجام‌شده توسط هیأت والیبال استان گیلان این موضوع تائید نشد.

 

در بازی برگشت که در رشت برگزار شد نیز تیم شهرداری لنگرود به برخی مشکلان فنی درروند برگزاری ایراد داشت که اعتراض‌ها قبل از بازی نیز فایده‌ای نداشت و درنهایت بازی برگزار شد و تیم شهرداری لنگرود با نتیجه سه بر دو مغلوب شد.

 

تیم شهرداری لنگرود بعد از دیدار طی نامه‌ای رسمی به هیأت والیبال استان گیلان در قالب ۹ بند برخی از مشکلات فنی دیدار برگشت با هیأت والیبال رشت را یادآور شد.

 

عدم وجود رختکن و تعویض لباس در جایگاه تماشاگران، اشکال در سیستم گرمایش، عدم حضور نیروی انتظامی و نیروی امدادی و … برخی از اشکالات فنی در  دیدار برگشت دو تیم شهرداری لنگرود و هیأت والیبال رشت است.

 

متن کامل نامه را در زیر بخوانید.

 

جناب آقای دکتر خاکزاد

رئیس هیأت والیبال استان گیلان

سلام‌علیکم

احتراماً پیرو حواشی به وجود آمده در دور برگشت، مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ والیبال استان گیلان مابین تیم‌های شهرداری لنگرود و هیأت والیبال رشت، مواردی که تخلف آشکار بوده و هر یک به‌تنهایی می‌توانند مسبب لغو یک بازی رسمی و تغییر نتیجه احتمالی آن شود ولی از سوی ناظر بازی و یا داور مورد بی‌توجهی قرارگرفته است، جهت اطلاع، پیگیری و صدور احکام انضباطی لازم به حضور ارسال می‌گردد، شایسته است مراتب ابلاغی، کتباً به این باشگاه نیز اعلام گردد تا پاسخگوی سیل علاقه‌مندان به والیبال شهرستان لنگرود باشیم.

 

۱ – عدم وجود رختکن در سالن تختی رشت و به‌ناچار تعویض لباس بازیکنان در جایگاه تماشاگران و در منظر بانوان تماشاچی که با مبانی اخلاقی و ارزش‌های اسلامی منافات دارد.

۲ – عدم کارایی سیستم گرمایش سالن تختی و سرمای بیش‌ازحد محل مسابقه که احتمال مصدومیت بازیکنان را دوچندان می‌کند.

۳ – عدم وجود نمازخانه و خرابی سرویس بهداشتی که در شأن سالن تختی، مرکز استان و هیأت رشت نمی‌باشد.

۴ – عدم حضور نیروی انتظامی در محل برگزاری مسابقه که غیرقابل‌پذیرش و غیرقانونی است.

۵ – عدم حضور پزشکیار در محل برگزاری مسابقه که منجر به مصدومیت شدید یکی از بازیکنان تیم شهرداری لنگرود گردید.
۶ – عدم وجود حفاظ برای میله‌های تور والیبال

۷ – فحاشی تماشاگران تیم میزبان به بازیکنان و کادر فنی تیم شهرداری لنگرود

۸ – حضور مداوم و همیشگی رئیس محترم هیأت والیبال رشت در داخل محوطه زمین (در حین بازی) و صحبت مدام با داوران و خط ‌نگه‌داران

۹ – استفاده از شماره انداز پینگ‌پنگ برای یک مسابقه رسمی والیبال در سطح لیگ استان

 

ضمناً مدارک لازم در قالب فایل فشرده به پیوست نامه به حضور ارسال می‌گردد.

 

یک نسخه از نامه ارسالی نیز در تحریریه لنگرخبر قرار دارد.

 

به گزارش لنگرخبر، رونوشت این نامه نیز به رئیس فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران، مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان، اداره ورزش و جوانان شهرستان لنگرود و مدیر تیم‌های باشگاه جهت اطلاع ارسال‌شده است.

انتهای پیام/