فعالیت ۲۰ تیم ویژه مدیریت بحران در لنگرود/تاکنون قطعی آب، برق و گاز گزارش نشده است
فعالیت ۲۰ تیم ویژه مدیریت بحران در لنگرود/تاکنون قطعی آب، برق و گاز گزارش نشده است

فرماندار لنگرود از فعالیت ۲۰ تیم ویژه مدیریت بحران در این شهرستان خبر داد.

سید رضا جوادپور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر با بیان اینکه تمام ادارات در آماده‌باش کامل هستند اظهار کرد: از یک روز پیش از بارش باران تمام اکیپ‌های راهداری، امداد نجات، هلال‌احمر و همه دستگاه‌های اداری و مدیریتی در غالب ۲۰ تیم مختلف در سطح شهرستان مشغول ایجاد شرایط لازم و ارائه خدمات مناسب درباره بارش‌های پیش‌بینی‌شده هستند.

 

وی با بیان اینکه کلیه دستگاه‌های ذی‌ربط و ادارات این شهرستان در حالت آماده‌باش جهت مقابله با بحران برف هستند، افزود: طی بارش برف که از عصر روز گذشته آغازشده ۲۰ روستای بخش اطاقور از ۲۰ تا ۶۰ سانتی‌متر بارش برف داشتیم و بارش همچنان ادامه دارد.

 

فرماندار لنگرود با بیان اینکه اکیپ‌های راهداری مشغول باز کردن مسیرهای کوهستانی هستند تصریح کرد: خدمت‌رسانی در مسیرهای کوهستانی به دلیل بارش شدید برف و حجم برف‌های انباشته‌شده به‌کندی انجام می‌شود.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان لنگرود گفت: همه مسائل مربوط به نان و سوخت برای افرادی که در ارتفاعات هستند فراهم است و تاکنون قطعی آب، برق و گاز گزارش نشده است.

 

جوادپور با بیان اینکه کلیه راه‌های جلگه برای تردد باز است بیان کرد: بنا بر دستور استاندار در حالت آماده‌باش قرار داریم و کلیه ادارات،شهرداری‌ها، شوراها و دهیاران و…. به‌صورت شبانه‌روزی در حال خدمت‌رسانی به مردم هستند.

 

انتهای پیام/