امام‌جمعه لنگرود بابیان اینکه جوان آتش به اختیار مأمور بررسی معضلات فرهنگی و ارائه راه‌حل است گفت: اصول حزبی نباید ما را به خود مشغول کند و از وظایف انقلابی بازدارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، حجت‌الاسلام سید جواد سلیمانی پیش از ظهر امروز در دیدار با مسئولین ادارات این شهرستان در سالن جلسات دفتر امام‌جمعه اظهار کرد: انقلاب اسلامی مدل جدیدی از نوع انقلاب‌ها بود که مدال‌آوران آن شهدای نظیر شهیدان بهشتی، رجایی، مطهری و … هستند.

 

وی گفت: امام بعد از آغاز پویش انقلاب، نوع چیدمان آن و ولی‌فقیه را معرفی کرد که همه‌چیز را باهم داشت و مردم به‌سوی این تفکر شتافتند و در کنار امام و توکل بر خدا، رژیم تادندان‌مسلح طاغوت را از کشور بیرون راندند.

 

امام‌جمعه لنگرود با اشاره به هوشیاری امام خامنه‌ای و هدایت انقلاب بعد از رحلت امام خمینی (ره) افزود: امام خامنه‌ای در ادبیات سیاسی و فرهنگی کشور واژه‌های جدیدی را وارد عرصه کرده است که برخی نیز نگاه کجی به آن واژه‌ها می‌کنند.

 

سلیمانی بابیان اینکه واژه‌های ناب رهبری برای ماندگاری و فراموش نکردن خط انقلاب است تصریح کرد: آتش به اختیار واژه اخیر رهبری خطاب به فعالان فرهنگی است تا وارد عرصه شوند و کارها بر اساس قانون و تمیز انجام شود.

 

وی بابیان اینکه جوان آتش به اختیار مأمور بررسی معضلات فرهنگی و ارائه راه‌حل است افزود: اصول حزبی نباید ما را به خود مشغول کند و از وظایف انقلابی بازدارد.

 

امام‌جمعه لنگرود گفت: عده‌ای به دنبال جدا کردن اهداف مسئولین با یکدیگر هستند که جز تفرق افکنی هدف دیگری ندارند، اهداف همه مسئولین در خط انقلاب و بر اساس قانون کشور باید باشد.

 

انتهای پیام/