امام‌جمعه موقت لنگرود همه را نسبت به حفظ انقلاب موظف دانست و گفت: هر مسئولی که در کشور مشغول خدمت است باید جوابگوی اعمال خود در روز قیامت باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، حجت‌الاسلام عبدالله واحدی نژاد در خطبه‌های این هفته نماز جمعه لنگرود اظهار کرد: اطاعت از ولی‌فقیه یکی از نشانه‌های تقوا است امکان ندارد کسی را باتقوا نامید در حالی که از ولی‌فقیه تبعیت نمی‌کند درحالی‌که تبعیت از ولی‌فقیه دستور الهی است.

 

وی گفت: خدمات زیادی در طول دوران انقلاب انجام‌شده است ولی متأسفانه به چشم نمی‌آید و دلیل آن را باید جستجو کنیم.

 

امام‌جمعه موقت لنگرود بابیان اینکه وقتی روحیه افراد در جامعه راحت‌طلبی و خوش‌گذرانی شد و کسی قناعت نکند خدمات دولت‌ها نیز برای آنان قانع‌کننده نیست افزود: وقتی مردم ساده زیستی مسئولین را ببینند آرامش می‌گیرند ولی وقتی برخی را در اوج و برخی را پایین می‌بینند آن‌وقت خدمات به چشم نمی‌آید.

 

واحدی نژاد بابیان اینکه روحیه دینی ضعیف و تفاوت طبقاتی در جامعه مانع نمایان شدن خدمات می‌شود افزود: روحیه ایثار و فداکاری باید در جامعه تقویت شود تا همه در کنار یکدیگر برای پیشرفت کشور خدمت کنند.

 

وی همه را نسبت به حفظ انقلاب موظف دانست و تصریح کرد: هر مسئولی که در کشور مشغول خدمت است باید جوابگوی اعمال خود در روز قیامت باشد.

 

امام‌جمعه موقت لنگرود گفت: مسئولین باید مواظب دین و ایمان مردم باشند نه اینکه به‌جای خدمت به مردم در راستای اهداف انقلاب به دنبال اهداف حزبی و جناحی خود باشند.

 

واحدی نژاد بابیان اینکه محور وحدت ولایت‌فقیه است بیان کرد: برخی از طریق تریبون‌ها محور وحدت را برخی از اشخاص معرفی می‌کنند درحالی‌که محور وحدت در جامعه را خدا و پیغمبر مشخص می‌کند نه اشخاص.

 

انتهای پیام/