خبر: 92950 / تاریخ انتشار : ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت : ۱۹:۱۲:۲۲
در چهارمین روز از دهه مبارک فجر؛

۳۸ طرح عمرانی و خدماتی در لنگرود به بهره‌برداری رسید

۳۸ طرح عمرانی و خدماتی هم‌زمان با چهارمین روز از دهه فجر انقلاب در شهرستان لنگرود به بهره‌برداری رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، ۳۸ طرح عمرانی و خدماتی هم‌زمان با چهارمین روز از دهه فجر انقلاب در شهرستان لنگرود به بهره‌برداری رسید.

 

جایگاه سوخت cng ولیعصر در خیابان دهگان لنگرود با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی با حضور مسئولان شهرستانی به بهره‌برداری رسید.

این پروژه در مدت ۱۰ ماه و بااعتبار ۳ میلیارد تومان احداث‌شده است، این جایگاه سوخت cng از مجهزترین سیستم خریداری‌شده از کره جنوبی برخوردار است.

در این جایگاه سه سکو وجود دارد که قابلیت سوخت‌گیری ۶ خودرو به‌صورت هم‌زمان وجود دارد، با راه‌اندازی این پروژه ۷ نفر مشغول به کار شدند.

 

پروژه روشنایی معابر روستای ابچالکی با نصب حدود ۵۰ تیر چراغ‌برق، کابل گذاری ۱۸۰۰ متر و نصب دو پست برق ۵۰ کاوا و اعتبار ۹۰ میلیون تومان به بهره‌برداری رسید.

 

هم‌زمان با این پروژه، ۲۹ پروژه برق‌رسانی دیگر نیز شامل تقویت شبکه توزیع برق در شهرستان، کابل گذاری و نصب تیر چراغ‌برق، نصب ترانس و اصلاح شبکه، احداث خط هوایی، برق‌رسانی به روستای فی آب بخش اطاقور از طریق انرژی خورشیدی و … به بهره‌برداری رسید.

 

برای ۳۰ پروژه بهره‌برداری شده ۲ میلیارد و ۸۳۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شد.

 

شش پروژه عمرانی و خدماتی شهرداری شلمان لوله‌گذاری معابر شهری، آسفالت و لکه‌گیری معابر، بهسازی فضای سبز و خدمات شهری، برپایی جشن انقلاب، لایروبی رودخانه، دیواره سازی و گابیون بندی رودخانه شهر شلمان بااعتبار یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان به بهره‌برداری رسید.

شرکت تعاونی گل‌سفید نیز بااعتبار ۳۰ میلیون تومان بازسازی شد که در این مکان توزیع سم و کود شیمیایی و … و خدمات‌دهی به کشاورزان انجام می‌شود.

 

انتهای پیام/

کلیدواژه


قيمت خودرو سكه و طلا ليگ برتر نشر خبر مكان تبليغات شما
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ لنگر خبر” می باشد.
siteview.ir