جایگاه اختصاصی CNG ولی‌عصر شهرستان لنگرود با حضور جمعی از مسئولان استانی و محلی افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گیلان در مراسم افتتاح جایگاه cng ولی‌عصر لنگرود اظهار کرد: با راه‌اندازی جایگاه دومنظوره CNG در این شهرستان شمار جایگاه‌های  CNG استان گیلان به ۹۹ باب رسید.

 

علی‌اصغر عباسی افزود: جایگاه ولی‌عصر لنگرود در زمینی به مساحت ۱۰۰۰ مترمربع با سه سکو و شش نازل فعال و هزینه‌ای بالغ‌بر دو میلیارد تومان توسط بخش خصوصی احداث شد که علاوه به رامکان سوخت‌رسانی به ۱۵۰۰ اتومبیل به‌طور متوسط طی ۲۴ ساعت اشتغال‌زایی شش نفر را نیز به‌طور مستقیم دربی دارد.
وی گفت: این جایگاه به‌عنوان بیستمین جایگاه CNG ناحیه لاهیجان و سومین جایگاه CNG شهر لنگرود است که با افتتاح آن ظرفیت سوخت‌رسانی ناحیه لاهیجان متشکل از شهرهای لاهیجان، آستانه‌اشرفیه، لنگرود، بندر کیاشهر و سیاهکل  به ۲۰ هزار و ۴۲۵ مترمکعب بر ساعت رسید.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گیلان مصرف روزانه CNG در استان گیلان را ۹۳۰ هزار مترمکعب عنوان کرد و افزود: با این میزان مصرف CNG در سطح استان، ۹۱۰ هزار لیتر بنزین به‌طور روزانه صرفه‌جویی می‌شود.

عباسی با اشاره به اینکه تعداد جایگاه‌های کل کشور دو هزار و ۲۳۳ باب است بیان کرد: این تعداد جایگاه ظرفیت سوخت‌رسانی به میزان ۴۱ میلیون مترمکعب CNG را در سطح کشور فراهم کرده است که هم‌اکنون نیمی از آن مورد مصرف واقع می‌شود.

به گزارش لنگرخبر، جایگاه ولی‌عصر لنگرود نود و نهمین جایگاه CNG در استان گیلان است که در تاریخ ۹۶/۷/۲۹  در مدار بهره‌برداری قرار گرفت و با حضور فرماندار لنگرود و جمعی از مسئولان به‌طور رسمی افتتاح شد.

 

انتهای پیام/