عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: امروزه بزرگ‌ترین ضعف انقلاب اسلامی بیکاری و اشتغال جوانان است که لازم است مسئولان نظام در رفع ضعف اقتصادی نظام بشتابند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، اسدالله عباسی شامگاه سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در رشت با اشاره به دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی در عمر ۴۰ ساله آن اظهار کرد: ملت ایران در تمام‌روزهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی در مقابل زیاده‌خواهی‌ها و تجاوز دشمن ایستادگی و مقاومت کردند.

وی با تأکید بر اینکه ملت انقلابی ایران نباید به‌راحتی از تهدیدات خارجی در طول عمر بابرکت انقلاب بگذرد افزود: جمهوری اسلامی هیچ‌گاه در حفظ ارزش‌ها و قدرت‌هایی که با خون‌فشانی‌ها به دست آورده کوتاهی نخواهد کرد.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی انقلاب اسلامی ایران را برگرفته از فرهنگ عاشورا و مقاومت در برابر ظلم برشمرد و گفت: انقلاب اسلامی مظهر تمام‌قد از بصیرت و حضور آگاهانه و به‌موقع مردم درصحنه بود.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ملت ایران با فعالیت‌های مؤثر خود در قبل از انقلاب، شرایط را برای پیروزی انقلاب فراهم کردند افزود: ملت ایران برای به دست آوردن انقلاب اسلامی تلاش‌های فراوانی کردند و پیوسته برای حفظ و اعتلای آن مجاهدت می‌کنند.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در خانه ملت با تاکید بر اینکه روحیه انقلابی مردم از ابتدا موجب کنار زدن دشمنان در مسیر توسعه و پیشرفت بود تصریح کرد: حضور به‌موقع و به‌جای مردم درصحنه فرصت سودجویی را از دشمنان گرفته و باید همچنان این روحیه در ملت تقویت شد و امتداد داشته باشد.

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی بیان کرد: باید ضعف‌های موجود در انقلاب اسلامی شناسایی و هرچه سریع‌تر در برابر آن چاره‌اندیشی شود.

عباسی با اشاره به اینکه امروزه بزرگ‌ترین ضعف انقلاب اسلامی در حوزه اقتصاد و اشتغال جوانان است خاطرنشان کرد: همه مسئولان نظام باید بشتابند تا مشکلات مردم که عمدتاً اقتصاد و بیکاری است کاهش پیدا کند و انقلاب در مسیر توسعه شتاب بیشتری به خود بگیرد.

انتهای پیام/