فرماندار شهرستان لنگرود گفت: مطالبه مردم در دهه فجر نیز قطعاً ایستادگی بر روی آرمان‌های امام و پاسداری از دستاوردهای شهدا و انقلاب اسلامی است و از مسئولین نیز انتظار دارند تا با همدلی و اقتدار در مسیر پیشرفت کشور تلاش کنند.

سید رضا جوادپور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر با دعوت از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن جشن مردمی پیروزی انقلاب است و قطعاً امسال نیز مردم ایران با انسجام، وحدت و یکدلی در لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی با تمام وجود در راهپیمایی امسال نیز شرکت گسترده خواهند داشت.

 

وی با بیان اینکه روز ۲۲ بهمن روز سرنگونی مستکبرین و روز سربلندی اسلام خواهد بود افزود: مطالبه مردم در دهه فجر نیز قطعاً ایستادگی بر روی آرمان‌های امام و پاسداری از دستاوردهای شهدا و انقلاب اسلامی است و از مسئولین نیز انتظار دارند تا با همدلی و اقتدار در مسیر توسعه و پیشرفت کشور تلاش کنند.

 

فرماندار شهرستان لنگرود گفت: تبلیغات ترامپ علیه ایران نیز قطعاً بر ضرر آمریکا و خود ترامپ خواهد بود و سیاست‌های آمریکا در منطقه شکست خورد و نقشه‌های شوم ترامپ تأثیری در اراده ملت ایران نخواهد داشت و ملت ایران ترامپ و سیاست‌های استکباری آمریکا را پشت سر خواهند گذاشت.

 

انتهای پیام/