خبر: 93105 / تاریخ انتشار : ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۵۷:۴۱
فرماندار لنگرود در مجلس در گفت‌وگو با لنگرخبر:

مطالبه مردم از مسئولین در دهه فجر تلاش برای توسعه و پیشرفت کشور است

سید رضا جوادپور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر با دعوت از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن جشن مردمی پیروزی انقلاب است و قطعاً امسال ... 

سید رضا جوادپور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر با دعوت از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن جشن مردمی پیروزی انقلاب است و قطعاً امسال نیز مردم ایران با انسجام، وحدت و یکدلی در لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی با تمام وجود در راهپیمایی امسال نیز شرکت گسترده خواهند داشت.

 

وی با بیان اینکه روز ۲۲ بهمن روز سرنگونی مستکبرین و روز سربلندی اسلام خواهد بود افزود: مطالبه مردم در دهه فجر نیز قطعاً ایستادگی بر روی آرمان‌های امام و پاسداری از دستاوردهای شهدا و انقلاب اسلامی است و از مسئولین نیز انتظار دارند تا با همدلی و اقتدار در مسیر توسعه و پیشرفت کشور تلاش کنند.

 

فرماندار شهرستان لنگرود گفت: تبلیغات ترامپ علیه ایران نیز قطعاً بر ضرر آمریکا و خود ترامپ خواهد بود و سیاست‌های آمریکا در منطقه شکست خورد و نقشه‌های شوم ترامپ تأثیری در اراده ملت ایران نخواهد داشت و ملت ایران ترامپ و سیاست‌های استکباری آمریکا را پشت سر خواهند گذاشت.

 

انتهای پیام/

کلیدواژه


نظرات | ۰ نظر

قيمت خودرو سكه و طلا ليگ برتر نشر خبر مكان تبليغات شما
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ لنگر خبر” می باشد.
siteview.ir