مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه مردم نسبت به اعمال مسئولین حساس باشند تصریح کرد: مردم مسئولان را امربه‌معروف و نهی از منکر کنند تا از مسیر و آرمان انقلاب راه کج نکنند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین غلامحسن تسخیری صبح پنج‌شنبه در مراسم یادواره ۵۹ شهید بخش اطاقور شهرستان لنگرود اظهار کرد: همه مسئولان اگر از مسیر شهدا و امام راحل فاصله بگیرند مدیون هستند و باید جوابگوی اعمال خود باشند.

 

وی با بیان اینکه وظیفه همه مسئولان خدمت گذاری به مردم کشور است افزود: شهدا تمام وجودش را با خدا معامله کرد تا کسی عزت ایران اسلامی را زیر ذلت قرار ندهد و مسئولان باید مواظب باشند که انقلاب مفت معامله نشود.

 

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان گفت: مردم در انتخاب‌های خود کسانی را انتخاب کنند که قدردان خون شهدا باشند و اجازه ندهند نااهلان بر مسند قدرت تکیه بزنند.

 

تسخیری با بیان اینکه مردم نسبت به اعمال مسئولین حساس باشند تصریح کرد: مردم مسئولان را امربه‌معروف و نهی از منکر کنند تا از مسیر و آرمان انقلاب راه کج نکنند.

 

وی با اشاره به نفوذ و کینه‌توزی استکبار با انقلاب اسلامی بیان کرد: دشمن در هرلحظه و از هر روشی تلاش می‌کند تا مردم و نسل جوان را از ارزش‌های انقلاب جدا کند و بین ما و شهدا فاصله ایجاد کند.

 

انتهای پیام/

  • نویسنده : ابوالفضل شکری