نماینده مردم لنگرود در مجلس با بیان اینکه عده ای با معافیت مالیاتی چای وارداتی، سودهای کلانی می برند، گفت: دلیل اینگونه تصمیم گیری ها نیز اعمال نفوذهایی است که می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، اخیراً خبری منتشر شده است مبنی بر اینکه چای وارداتی شامل معافیت مالیات بر ارزش افزوده شده است.

خبرنگار ۸دی با توجه به مشکلات فعلی کشاورزان در زمینه فروش محصولاتشان و لزوم حمایت دولت از تولید داخلی با مهرداد لاهوتی، نماینده لنگرود در مجلس شورای اسلامی به گفتگو نشسته است.

مهرداد لاهوتی در گفتگو با خبرنگار ۸دی، اظهار کرد: نمایندگان مجلس اصرار دارند که مالیات بر ارزش افزوده تولیدات داخلی حذف شود، حال اینکه سازمان مالیاتی به حذف مالیات بر ارزش افزوده چای وارداتی پرداخته است.

وی افزود: واقعاً چه توجیهی دارد که به تشویق واردات بپردازیم و از کسانی که به تولید داخلی ضربه می زنند حمایت کنیم؟!

نماینده مردم لنگرود در مجلس با بیان اینکه تخلف از قانون آشکار است، گفت: نمایندگان مجلس در این زمینه پیگیری های لازم را انجام خواهند داد.

**دلیل اینگونه تصمیم گیری ها اعمال نفوذهایی است که می شود

لاهوتی افزود: در این زمینه از وزیر اقتصاد سوال کردیم و دنبال این هستیم تا به موجب ماده ۲۰۶ آیین نامه مجلس موضوع را به قوه قضائیه ارجاع دهیم.

وی با بیان اینکه موضوع روشن است و عده ای با معافیت مالیاتی چای وارداتی، سودهای کلانی می برند، گفت: دلیل اینگونه تصمیم گیری ها نیز اعمال نفوذهایی است که می شود.

وی تصریح کرد: یک سری آدم ها هستند که می خواهند از هر روزنه ای نفوذ کنند و به سود برسند.

 

انتهای پیام/