امام‌جمعه املش گفت: امام زمان در اوج ذلت و خفت مسلمین ظهور نمی‌کند، امام زمان شایدی نیست که بگوییم شاید این جمعه بیاید شاید، امام زمان در اوج بستر قدرت اسلام ظهور می‌کند و مهم‌ترین قدرتی که مسلمین می‌توانند داشته باشند ایجاد تمدن سازی است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، حجت‌الاسلام محمد صفری قاسم‌آبادی عصر پنج‌شنبه در یادواره شهدای والامقام منطقه شکرکش لیل و خرما بخش اطاقور لنگرود با بیان اینکه فلسفه وجودی خلقت انسان عبادت خداوند است اظهار کرد: امام حسین (ع) دغدغه تربیت بشریت را داشت که شهدا بزرگ‌ترین تربیت‌شده مکتب امام حسین بودند که به خدا رسیدند.

 

وی با بیان اینکه خیانت در مرام و اندیشه شهدا نبود گفت: نمونه بارز استقامت در برابر هجمه دشمن شهدا هستند که در سخت‌ترین شرایط نیز دست از جهاد و پیکار با دشمن دست برنداشتند.

 

امام‌جمعه املش با اذعان به اینکه خون شهیدان مانند اکسیر برای تمدن سازی نوین انقلاب اسلامی لازم است و افزود: یکی از اهداف انقلاب زمینه‌سازی برای ظهور امام زمان (عج) است که برای این مهم باید همه تلاش کنیم قدرت جمهوری اسلامی را ارتقا دهیم.

 

صفری تصریح کرد: امام زمان در اوج ذلت و خفت مسلمین ظهور نمی‌کند، امام زمان شایدی نیست که بگوییم شاید این جمعه بیاید شاید، امام زمان در اوج بستر قدرت اسلام ظهور می‌کند و مهم‌ترین قدرتی که مسلمین می‌توانند داشته باشند ایجاد تمدن سازی است.

 

وی با بیان اینکه نمی‌توان در یادواره‌ها، از شهدا گفت ولی از سیاست حرفی نزد تصریح کرد: اگر از شهدا بگوییم و حرفی در زمینه سیاست نزنیم خائن هستیم چراکه حرکت شهدا در راستای استمرار حرکت ولی‌فقیه بود.

 

امام‌جمعه املش گفت: مردم ایران انقلاب کردند تا سلطه را از سر ایران برداشته و مدیرانی در تراز انقلاب بر کرسی بنشینند.

انتهای پیام/