شهردار چاف‌وچمخاله با اشاره به سرمایه‌گذاری در شهر چاف و چمخاله بیان کرد: سرمایه‌گذاری‌های زیادی در زمینه گردشگری توسط بخش خصوصی در حال انجام است و شهرداری نیز بر اساس دستورالعمل وزارت کشور، شورای عالی سرمایه‌گذاری در چاف و چمخاله تشکیل شد.

کمیل لاهوتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر اظهار کرد: شهر چاف‌وچمخاله یکی از قطب‌های گردشگری در سواحل دریای خزر محسوب می‌شود که به‌صورت روزانه پذیرای مهمانان از سراسر کشور است.

 

وی با بیان اینکه چاف‌وچمخاله دارای ۱۷ کیلومتر نوار ساحلی است افزود: ۲۰ هتل و مسافر کاشانه در این شهر قرار دارد که مهمانان در طول ایام سال در این مکان‌ها اسکان می‌یابند.

 

شهردار چاف‌وچمخاله گفت: بیش از ۹۰ درصد مسافرانی که وارد استان گیلان می‌شوند قطعاً سفری به چاف و چمخاله خواهند داشت و طبق آخرین آمار سازمان گردشگری بیش از دو میلیون نفر در سال برای سفر وارد استان گیلان می‌شوند که بخش اعظمی از این مسافران از سواحل و مواهب طبیعی سواحل نیز بهره‌مند می‌شوند.

 

لاهوتی با اشاره به سرمایه‌گذاری در شهر چاف و چمخاله بیان کرد: سرمایه‌گذاری‌های زیادی در زمینه گردشگری توسط بخش خصوصی در حال انجام است و شهرداری نیز بر اساس دستورالعمل وزارت کشور، شورای عالی سرمایه‌گذاری در چاف و چمخاله تشکیل شد.

 

وی تصریح کرد: شورای عالی سرمایه‌گذاری زیرساخت‌های لازم در جهت امر سرمایه‌گذاری را فراهم می‌کند تا با مشارکت بخش خصوصی کمک در توسعه شهری نیز صورت گیرد.

 

شهردار چاف‌وچمخاله با اشاره به فعالیت‌های شهرداری در زمینه گردشگری و توسعه شهری افزود: ۱۰ پروژه به ارزش ۵۰ میلیارد تومان در حال انجام است که برخی از پروژه‌ها تا ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

انتهای پیام/