انتقاد امام‌جمعه رودسر در واکنش به سانحه هواپیمایی/مسئولان پاسخگوی مردم باشند
انتقاد امام‌جمعه رودسر در واکنش به سانحه هواپیمایی/مسئولان پاسخگوی مردم باشند

امام‌جمعه گفت: هرچند بار ضایعه‌ای اتفاق می‌افتد که کام ملت ایران تلخ می‌شود و سؤالاتی در ذهن مردم است که مسئولان باید به آن‌ها پاسخ دهند.

حجت‌الاسلام تقی روحانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر با اشاره به سانحه تأسف‌بار سقوط ATR آسمان اظهار کرد: سقوط هواپیما و کشته شدن ۶۶ نفر از هم‌وطنان ما در ایام فاطمیه موجب شد تا غم ما در این ایام شهادت، مضاعف شود.

 

وی گفت: در طی چند سال اخیر شاهد سوانح زیادی در دریا، آسمان و خشکی بودیم که موجب کشته شدن تعداد زیادی از هم‌وطنان شد و این‌ها برای مردم سؤال‌برانگیز است که لازم است مسئولان ریلی، هواپیمایی و دریایی و زمینی به مردم پاسخ درست دهند.

 

امام‌جمعه رودسر با بیان اینکه دولت درگذشته اعلام کرد که با مردم رو راست است افزود: هوشیاری و بصیرت ملت ایران از مسئولین بالاتر است و دیدیم که درحالی‌که همه استکبار مردم را به عدم حضور در راهپیمایی تشویق می‌کردند ولی مردم پرشورتر از سال‌های گذشته به میدان آمدند.

 

روحانی با انتقاد از عدم پاسخگویی درست مسئولان به مردم بیان کرد: مگر ممکن است قبل از حرکت هواپیما مسیر مبدأ تا مقصد بازبینی نشود و در مسیر راه به گردوخاک بربخورند، مگر می‌شود که ارتفاع هواپیما پایین آید و به قله برخورد کند؟

 

وی گفت: بنده ۱۸ روز سفر دریایی داشتم و از نزدیک کارهای ملوانان را دیدم و این ممکن نیست که در دریای بیکران دو کشتی به‌بهم برخورد کنند.

 

امام‌جمعه تأکید کرد: هرچند بار ضایعه‌ای اتفاق می‌افتد که کام ملت ایران تلخ می‌شود و سؤالاتی در ذهن مردم است که مسئولان باید به آن‌ها پاسخ دهند.

انتهای پیام/