دومین جشنواره مجسمه‌های شنی در چاف و چمخاله برگزار می شود

عضو کمیته هنری جشنواره مجسمه‌های شنی در گفت‌وگو با لنگرنیوز با اشاره به برگزاری جشنواره اظهار کرد: دومین جشنواره مجسمه‌های شنی در شهر ساحلی چاف و چمخاله برگزار می‌شود. محسن حسینی در گفت‌وگو با لنگرنیوز با اشاره به برگزاری جشنواره اظهار کرد: دومین جشنواره مجسمه‌های شنی در شهر ساحلی چاف و چمخاله برگزار می‌شود. عضو کمیته هنری جشنواره مجسمه‌های شنی […]

عضو کمیته هنری جشنواره مجسمه‌های شنی در گفت‌وگو با لنگرنیوز با اشاره به برگزاری جشنواره اظهار کرد: دومین جشنواره مجسمه‌های شنی در شهر ساحلی چاف و چمخاله برگزار می‌شود.

محسن حسینی در گفت‌وگو با لنگرنیوز با اشاره به برگزاری جشنواره اظهار کرد: دومین جشنواره مجسمه‌های شنی در شهر ساحلی چاف و چمخاله برگزار می‌شود.

عضو کمیته هنری جشنواره مجسمه‌های شنی لنگرود افزود : این جشنواره بین استان‌های گیلان، مازندران و گلستان و به میزبانی لنگرود در چمخاله برگزار می‌شود.

وی زمان برگزاری دومین جشنواره مجسمه‌های شنی را در روزهای ۲۰ و ۲۱ شهریور ماه جاری عنوان کرد.

 محسن حسینی فرصت ارسال آثار را تا  ۱۵ شهریور اعلام کرد و گفت : علاقه مندان آثار خود را به دبیر خانه جشنواره واقع در اداره ارشاد لنگرود و یا از طریق پست الکترونیکی langaroodarts@gmail.com ارسال کنند.

وی در خصوص قوانین و مقررات ارسال آثار و شرکت در مسابقه گفت :

حسینی با بیان اینکه علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعا بیشتر با شماره ۰۱۴۲۵۲۲۳۱۰۰ تماس بگیرند اظهار کرد: هدف از برگزاری چنین مراسمی ارتقای فرهنگ عمومی جامعه است.

وی ادامه داد : به سه نفر از برگزیدگان این مسابقه که به انتخاب هیئت داوران مشخص می‌شوند مبلغ یک‌میلیون و ۵۰۰ هزار و یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان جایزه نقدی تعلق می‌گیرد.

عضو کمیته هنری جشنواره مجسمه‌های شنی لنگرود افزود : مبلغ ۵۰ هزار تومان نیز به ۱۰ نفر از کسانی که به صورت غیر حرفه‌ای در این مسابقه شرکت می‌کنند اهدا می‌شود.

وی گقت : این جشنواره با همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنگرود، انجمن هنرهای تجسمی، جمعیت دوستداران محیط زیست و شهرداری چاف و چمخاله در محل طرح سالم‌سازی دریای چمخاله برگزار می‌شود.

حسنی افزود : همزمان با مراسم اختتامیه در ۲۱ شهریور ، موسیقی محلی و تئاتر خیابانی نیز برگزار می شود.

قوانین و مقررات این جشنواره را می توانید در پوستر زیر مشاهده نمایید. برای مشاهده بزرگتر روی تصویر کلیک کنید.

farakhan002