عضو هیئت علمی حوزه علمیه جامعه المصطفی با بیان اینکه برای ایجاد تمدن اسلامی باید در همه عرصه‌ها مجاهدت کرد گفت: هنوز هم افرادی در داخل کشور هستند که حرکت عظیم مدافعان حرم و اهمیت آن را درک نکردند و از نخستین ادبیات امنیت در جهان غافلند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، حجت‌الاسلام امیر جهانی فرد عصر امروز در سومین سالگرد شهید مدافع حرم فرهاد خوشه‌بر در مسجد شهدا (امینی) لنگرود اظهار کرد: ساخت تمدن اسلامی هدفی است که همه حجت‌های الهی برای تحقق آن تلاش کردند و این حرکت شامل فراز و فرودهایی بود که امروز به دست ما رسیده است.

 

وی با بیان اینکه دوران انقلاب دوران بدر و خیبر انقلاب اسلامی بود گفت: مردم ایران با دست خدا و توکل علیه طاغوت قیام کردند و اگر نصرت خدا نبود نمی‌توانستیم قدم محکم برداریم و پرچم اباعبدالله را بر بلندای کشور برافراشته کنیم.

 

عضو هیئت علمی حوزه علمیه جامعه المصطفی افزود: هیچ کار خیری در دنیا انجام نمی‌شود مگر اینکه با یاد خدا و نصرت حق باشد و هیچ کار بدی در دنیا انجام نمی‌شود مگر اینکه انسان به دنبال آن باشد و از خدا غافل شود.

 

جهانی فرد تصریح کرد: برای ساخت تمدن اسلامی باید مانند دوران انقلاب مجاهدت کرد و شهدا ثابت کردند که حاضرند جان خود را تقدیم کنند تا تمدن اسلامی صورت گیرد.

 

مدیر گروه تبلیغ و مطالعات اسلامی پژوهشکده باقرالعلوم (ع) با بیان اینکه برای ایجاد تمدن اسلامی باید در همه عرصه‌ها مجاهدت کرد افزود: هنوز هم افرادی در داخل کشور هستند که حرکت عظیم مدافعان حرم و اهمیت آن را درک نکردند و از نخستین ادبیات امنیت در جهان غافلند.

 

عضو هیئت علمی حوزه علمیه جامعه المصطفی بیان کرد: جوانان میهن همچون شهید خوشه‌بر در هر نقطه از جهان که فتنه‌ای مشاهده کنند به پا می‌خیزند و فتنه را در نطفه خفه می‌کنند تا دشمن به مرزهای ایران نزدیک نشود.

 

جهانی فرد با بیان اینکه کم و کاستی در کشور وجود دارد ولی مردم به انقلاب وفادار هستند تصریح کرد: ایران در حال حاضر در امنیتی کامل در جهان به سر می‌برد و این امنیت را در جهان به رخ دنیا کشیده است.

انتهای پیام/