نمی‌توان با ژست و تصنعی به مردم خدمت کرد/ بین مدیران غیربومی و مردم گیلان حس مشترکی وجود ندارد
نمی‌توان با ژست و تصنعی به مردم خدمت کرد/ بین مدیران غیربومی و مردم گیلان حس مشترکی وجود ندارد

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه نمی‌توان با ژست و تصنعی به مردم خدمت کرد گفت: بین مدیران غیربومی و مردم استان در برخی از امور حس مشترکی وجود ندارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، اسدالله عباسی امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در رشت با تأکید بر تدوین نقشه راه و اساس توسعه استان اظهار کرد: باید مشخص شود که استان قرار هست بر اساس چه اسنادی، تحقیقی و یا پژوهشی حرکت و به یک جای مشخص برسد.

وی با اشاره به عزم دولت برای فعال کردن بوم‌گردی در گیلان افزود: باید مشخص شود که چگونه مسئولان به این نتیجه رسیده‌اند که تنها در بخش خدمات می‌توان تمام اعتبارات را صرف آن کرد و موفق شد.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه برخی از خدمات نظیر تسهیلات بوم‌گردی در تمام روستاهای گیلان جواب نخواهد داد گفت: در برخی از فصول سال استان گیلان اصلاً گردشگری ندارد.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: همه می‌دانند که شش ماه از سال را هیچ گردشگری وارد گیلان نمی‌شود و این در حالی هست که در مردادماه نیز به علت گرمای بالا در گیلان رغبتی برای سفر به گیلان وجود ندارد.

عباسی بابیان اینکه در بین مدیران غیربومی و مردم استان در برخی از امور حس مشترکی وجود ندارد تصریح کرد: نمی‌توان حس هم نوعی و خدمت به مردم را تصنعی و با ژست اجرا کرد و تنها اگر مسئولان و مدیران در استان درد مشترکی با مردم داشته باشند می‌توانند مشکلات را رفع کنند.

وی با انتقاد از حضور کم‌رنگ گیلانیان در دولت و یا استانداری‌های کشور گفت: کسی که در گیلان برای استانداری حضور پیدا می‌کند اشکالی ندارد اما باید مسیر درستی را طی کند.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس با تأکید بر اینکه استان گیلان در انحصار هیچ‌کسی نیست افزود: نباید به مردم با حضور استاندار فعلی نشاط کاذبی ایجاد شود درحالی‌که واقعیت‌ها بیانگر چیز دیگری هستند.

انتهای پیام/