فساد مسئولین انقلاب را زیر سؤال برده است/نمی‌توانیم سر حقوق کشاورز باکسی معامله کنیم
فساد مسئولین انقلاب را زیر سؤال برده است/نمی‌توانیم سر حقوق کشاورز باکسی معامله کنیم

رئیس دادگستری شهرستان املش گفت: آن چیزی که مملکت امروز و انقلاب را زیر سؤال برده فساد برخی از مسئولین است که رهبر معظم انقلاب نیز بارها برای مبارزه با فساد تذکر دادند،

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، محمد امیری در حاشیه مراسم روز درختکاری در روستای اسماعیل گوابر علیا املش اظهار کرد: عرصه‌های طبیعی و منابع ملی متعلق به همه انسان‌ها است و این‌که فقط چند نهاد را مسئول صیانت از اراضی طبیعی بدانیم به‌تنهایی کافی نیست و همه اقشار و صنوف خودشان را باید مقابل سودجویان و فرصت‌طلبان مسئول بدانند و از نعمت‌های خدادادی صیانت کنند.

 

وی گفت: خدا نعمت طبیعی را به مردم استان گیلان بخشیده و این ثروت ملی را باید حفظ کنیم تا به نسل‌های آینده منتقل شود ولی شاهد سودجویی، رانت‌خواری، ویژه خواری و چپاول اراضی ملی و منابع طبیعی هستیم.

 

رئیس دادگستری شهرستان املش افزود: آن چیزی که مملکت امروز و انقلاب را زیر سؤال برده فساد برخی از مسئولین است که رهبر معظم انقلاب نیز بارها برای مبارزه با فساد تذکر دادند، هیچ‌وقت یک کشاورز نمی‌تواند موجب نابودی جنگل‌ها و مراتع شود و نهایت به ختم چند درخت ختم می‌شود که آن‌هم برای زندگی روزمره خود استفاده می‌کند.

 

امیری خطاب به مسئولین و نهادهای مربوط به حوزه منابع طبیعی و محیط‌زیست تصریح کرد: نباید باکسی چند شاخه قطع کرده برخورد جدید شود و کسی که جرم بالاتری انجام می‌دهد چون به فلانی متصل است کاری صورت نگیرد.

 

وی تأکید کرد: هرکسی در هر لباسی و هر مقامی اگر به خون شهدا خیانت کند و سرمایه‌های ملت را رانت و ویژه خواری از بین ببرد قطعاً برخورد خواهیم کرد، ما نمی‌توانیم سر حقوق کشاورز و کشاورز زاده باکسی معامله کنیم.

 

رئیس دادگستری شهرستان املش گفت: وقتی مردم عمل  و رفتار مسئولین را می‌بینند که در خط انقلاب و شهدا نیست از آنان فاصله می‌گیرند و اشرافی گری در برخی آقایان موج می‌زند.

 

امیری با بیان اینکه پیامبر قبل از اینکه حرفی بزند عمل می‌کرد اظهار کرد: مردم نیز به اعمال مسئولین نگاه می‌کنند نه حرف آنان که آیا از میزی که در اختیار دارد برای مردم استفاده می‌کند یا برای خود.

 

وی تصریح کرد: میز امانتی در اختیار مسئولین است که مدت کوتاهی در اختیار قرار دارد و باید برای مردم استفاده شود.

انتهای پیام/