کمک ۱۷۰ میلیونی سال گذشته مردم لنگرود در جشن نیکوکاری/توزیع ۲۲ هزار پاکت ویژه هدایای دانش‌آموزی در مدارس
کمک ۱۷۰ میلیونی سال گذشته مردم لنگرود در جشن نیکوکاری/توزیع ۲۲ هزار پاکت ویژه هدایای دانش‌آموزی در مدارس

رئیس اداره کمیته امداد لنگرود گفت: هم‌زمان با شور نیکوکاری بیش از ۲۲ هزار پاکت ویژه جمع‌آوری کمک‌های دانش‌آموزی در مدارس این شهرستان توزیع شد.

مهدی پنجی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر در لنگرود اظهار کرد: بیش از ۲۲ هزار پاکت ویژه جمع‌آوری کمک‌ها و هدایای دانش‌آموزی در مدارس این شهرستان توزیع‌شده است که با توجه به ‌قرار گرفتن در آستانه سال جدید، کمک‌های جمع‌آوری‌شده بین افراد بی‌بضاعت همان مدرسه توزیع می‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه جشن نیکوکاری به مدت سه روز از ۱۶ تا ۱۸ اسفندماه امسال برگزار شد تصریح کرد: روز نخست در سطح مدارس و پنجشنبه و جمعه با راه‌اندازی پایگاه‌های سیار و ثابت در میادین شهرها و میعادگاه‌های نماز جمعه انجام شد.

 

رئیس کمیته امداد لنگرود از استقرار ۵ ایستگاه ثابت و سیار جشن نیکوکاری با همکاری ۴۰ عامل افتخاری از کمیته امداد و پایگاه‌های بسیج و آموزش‌وپرورش برای جمع‌آوری هدایای مردمی در شهرستان لنگرود خبر داد.

 

پنجی با اذعان به اینکه سال گذشته کمک‌های جمع‌آوری‌شده نقدی و غیر نقدی بیش از ۱۰۷ میلیون تومان بوده است گفت: پیش‌بینی می‌شود این کمک‌ها از سوی مردم نوع‌دوست شهرستان لنگرود در سال جاری بیش از ۱۸۰ میلیون تومان باشد.

 

وی نهادینه کردن سنت حسنه احسان و نیکوکاری و تقویت روحیه همدلی و نوع‌دوستی در جامعه را از اهداف برگزاری جشن نیکوکاری اعلام کرد.

 

رئیس کمیته امداد لنگرود افزود: ۵ هزار و ۴۳۵ خانوار در قالب ۸ هزار و ۲۶۴ نفر لنگرودی تحت پوشش این نهاد هستند.

انتهای پیام/