دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی بابیان اینکه دولت باید عزم خود را برای تحقق اقتصاد مقاومتی جدی کند، گفت: تعداد افرادی که در دولت شعار اقتصاد مقاومتی داده اما کار خود را پیش می‌برند کم نیست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، پرویز سروری دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس با اشاره به عملکرد دولت در تحقق شعار سال ۹۶ «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» اظهار داشت: در حال حاضر مهم‌ترین موضوع کشور بحث اشتغال است چراکه بیکاری از آسیب‌های جدی جامعه ما محسوب می‌شود.

سروری بابیان اینکه متأسفانه روند مثبتی در جهت تقویت تولید مشاهده نمی‌کنیم، تصریح کرد: نارضایتی‌ها و اعتراضاتی که در دی‌ماه دیده شد زمینه‌اش مسائل معیشتی و موضوع اشتغال بوده است.

دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی با اشاره به سیاست‌های خصمانه و فشار روزافزون آمریکا علیه کشورمان یادآور شد: علیرغم این شرایط ما همچنین شاهد نافرجام ماندن کامل برجام نیز هستیم.

وی بابیان اینکه متأسفانه عزم جدی برای تحقق اقتصاد مقاومتی وجود ندارد، ادامه داد: به تعبیر روشن برخی از مسئولان حتی این موضوع را باور هم نکرده‌اند و تعداد افرادی که در دولت شعار اقتصاد مقاومتی داده اما کار خود را پیش می‌برند کم نیست.

سروری با تأکید بر اینکه این روش‌ها راه درمان اقتصاد ایران نیست، گفت: با فرافکنی، توجیه و رنگ‌آمیزی اقتصاد نمی‌توان این اقتصاد بیمار و فرسوده را به‌جایی رساند.

دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی اظهار داشت: دولت باید عزم خود را برای تحقق اقتصاد مقاومتی جدی کند و بداند آمریکا و اروپا عزم خود را برای ناکارآمد کردن اقتصاد ایران جزم کرده‌اند و در یک فرایند سینوسی امید را از اقتصاد مقاومتی دور می‌کنند.

وی با تأکید بر اینکه ما امسال وضعیت موفقی برای تحقق شعار سال نداشتیم و شاهد یک خیزش و جوشش در جنبش اقتصادی نبودیم، گفت: بستر یک جنبش اقتصادی قطعاً یک مدیریت جهادی است که ما چنین وضعیتی را در حال حاضر نمی‌بینیم.

انتهای پیام/