اقتصاد مقاومتی در کشور محقق نشده است/ کشورهای اروپایی نوبر نیستند
اقتصاد مقاومتی در کشور محقق نشده است/ کشورهای اروپایی نوبر نیستند

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی از عدم تحقق اقتصاد مقاومتی انتقاد کرد و گفت: دولت باید نگاهش معطوف به داخل باشد چون کشورهای اروپایی نوبر نیستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، حسن خسته بند در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با ارزیابی از مجموع اقدامات قوا در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال اظهار کرد: هیچ اقدام ملموسی از سوی دولت در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی دیده نشده است.

وی با بیان اینکه دولت در پایان سال باید گزارش بدهد که چه‌کاری در راستای اقتصاد مقاومتی انجام داده افزود: آنچه مدنظر رهبری از اقتصاد مقاومتی بوده متأسفانه تحقق‌نیافته است.

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از نگاه اعتماد به برون دولت در جهت شکوفایی اقتصاد گفت: تا زمانی که نگاه آقایان معطوف به خارج است و به درون اهمیتی نمی‌دهند اقتصاد مقاومتی تحققی نمی‌یابد.

عضو مجمع نمایندگان استان گیلان بابیان اینکه اعتماد به بیرون منتج به موضع‌گیری گستاخانه وزیر امور خارجه فرانسه می‌شود افزود: کشورهای اروپایی نوبر نیستند و باید دولت متکی به داخل باشد.

خسته بند با انتقاد از وابستگی بیش‌ازحد دولت به کشورهای اروپایی بیان کرد: اهداف همه کشورهای اروپایی از ابتدای انقلاب براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده است.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی دلیل تمایل برخی از دولتمردان به خارج را تحصیل خود و فرزندانشان در کشورهای اروپایی برشمرد و گفت: تا زمانی که دولتمردان ما توجه بیش‌ازاندازه به خارج دارند و خود را وابسته به آن‌ها می‌کنند وضعیت اقتصادی کشور بهتر نخواهد شد.

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه اقتصاد مقاومتی تنها روی کاغذ است و همه صرفاً شعار می‌دهند افزود: نتیجه شعار دادن‌ها عدم تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در رابطه اقتصاد مقاومتی خواهد بود.

انتهای پیام/