برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی به منظور حفظ محیط زیست

دکتر کیوان صائب در گفت و گو با لنگرنیوز از برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی با حضور دانشجویان و شهروندان محترم در لنگرود خبر داد. دکتر کیوان صائب در گفت و گو با لنگرنیوز از برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی با حضور دانشجویان و شهروندان محترم در لنگرود خبر داد. رئیس دانشگاه ازاد لنگرود گفت :‌ این […]

دکتر کیوان صائب در گفت و گو با لنگرنیوز از برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی با حضور دانشجویان و شهروندان محترم در لنگرود خبر داد.

دکتر کیوان صائب در گفت و گو با لنگرنیوز از برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی با حضور دانشجویان و شهروندان محترم در لنگرود خبر داد.

رئیس دانشگاه ازاد لنگرود گفت :‌ این همایش صبح روز جمعه ۱۴ شهریورو با همکاری شهرداری و شورای اسلامی لنگرود برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه این همایش راس ساعت ۷:۳۰ صبح جمعه آغاز می شود گفت : پیاده روی از ابتدای جاده لیلاکوه ( فرمانداری سابق ) آغاز و تا پارک فجر لنگرود ادامه دارد.

دکتر صائب هدف از برگزاری این همایش را ترویج فرهنگ ورزش همگانی اعلام کرد و اظهار کرد : در همایش مذکور علاوه بر پیاده روی ، پاکسازی محیط زیست هم مد نظر می باشد .

رئیس دانشگاه ازاد لنگرود افزود : علاقه مندان به شرکت در این همایش می توانند شماره های شرکت را ۳۰ دقیقه قبل از آغاز همایش از مسئولین ثبت نام کننده دریافت کنند.

وی اظهار کرد : در پایان مسابقه به ۲۰ نفر از شرکت کنندگان به قید قرعه جوایز نقدی اهدا خواهد شد.