عده‌ای به‌جای اتکا به خدا هنوز دل‌خوش به کدخدا و آمریکا هستند
عده‌ای به‌جای اتکا به خدا هنوز دل‌خوش به کدخدا و آمریکا هستند

نماینده ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با اشاره به اوضاع اسفناک آمریکا گفت: همه سیاست‌های ترامپ در دولت آمریکا در خود آمریکا و در مقابل کشورهای دیگر را مشاهده کردند بعد عده‌ای به‌جای اینکه به خدا متکی باشند هنوز دل‌خوش به کدخدا و تکیه به آمریکا هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، حجت‌الاسلام غلامحسن تسخیری شامگاه پنج‌شنبه در یادواره ۱۱۰ شهید مسجد شهدا (امینی) لنگرود با بیان اینکه سفارش امام خمینی (ره) خواندن وصیت‌نامه‌های شهدا است اظهار کرد: شهدا سن عاشق باخدا و ارتباط با معبود را پایین آوردند که در بین شهدا، شهید ۱۴ ساله عارف و شب‌زنده‌دار نیز مشاهده می‌شود درحالی‌که عالمان باید سال‌های زیادی را برای رسیدن به زهد و تقوا سپری کنند.

 

وی با بیان اینکه پشتیبانی از ولایت‌فقیه و انقلاب و حفظ وحدت در جامعه اسلامی از تأکیدات شهدا در وصیت‌نامه‌ها است گفت: طیف‌های سیاسی چپ و راست منافع سیاسی خودشان را دنباله گیری می‌کنند و آن‌وقت مشاهده می‌کنیم افراد فاسدی در بدنه نظام می‌گیرند و به خاطر حمایت از فلان حزب باید حفظ شوند.

 

نماینده ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان افزود: نگاه افراد مطیع حزب‌الله به ولایت‌فقیه و امام است نه طیف‌های سیاسی و هرکسی که در مقابل ولایت بایستد محکم جلوی آن می‌ایستد.

 

تسخیری با اشاره به اوضاع اسفناک آمریکا بیان کرد: همه سیاست‌های ترامپ در دولت آمریکا در خود آمریکا و در مقابل کشورهای دیگر را مشاهده کردند بعد عده‌ای به‌جای اینکه به خدا متکی باشند هنوز دل‌خوش به کدخدا و تکیه به آمریکا هستند.

 

وی با بیان اینکه شهدا این انقلاب را با خون خود حفظ کردند تصریح کرد: هر مسیر دیگری که انسان را از مسیر ولایت و شهدا و انقلاب جدا کند آن خط مسیر انحرافی است.

 

نماینده ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان گفت: خط انحرافی یعنی یک روزی، شخصیتی از نظام در حمایت از ولایت‌فقیه سخنرانی و سینه سپر کند و روز دیگر نامه سرگشاده برای اوضاع مملکت به رهبری بنویسد و هجمه کند.

 

تسخیری با تأکید بر اینکه دشمن از روش‌های مختلف سیاسی اقتصادی اجتماعی و فرهنگی علیه انقلاب هجمه می‌کند گفت: تنها مسیر پیشرفت انقلاب اسلامی پیروی از ولایت‌فقیه و حرکت در مسیر انقلاب است تا این انقلاب به حکومت جهانی امام عصر متصل شود.

انتهای پیام/