امام‌جمعه موقت لنگرود گفت: در ایام تعطیلات مسافران زیادی به گیلان سفر می‌کنند تا از طبیعت و سواحل شمال لذت ببرند ولی باید این نکته را در نظر داشته باشند که گیلان جای عربده‌کشی و ولنگاری نیست که هر کاری که در ذهنشان است را انجام دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، حجت‌الاسلام عظیم ابراهیمی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه لنگرود اظهار کرد: عزیزترین انسان‌ها در نزد خداوند باتقواترین انسان‌ها هستند که باید در کردار و رفتار خود آن را به سیره عملی رعایت کند.

 

وی با اشاره به فرارسیدن سال نو و هم‌زمانی با شهادت امام هادی (ع) گفت: رسم ایرانیان این است که در ایام نوروز به بازدید یکدیگر می‌روند و صله‌رحم به‌جا می‌آوردند و خوب است حرمت امام هادی (ع) در نخستین روز سال جدید را حفظ کنیم، اگرچه در همه ایام انسان باید خودش را در برابر امامان ببیند.

 

امام‌جمعه موقت لنگرود با بیان اینکه گیلانیان انسان‌های نرم‌خو و مهمان‌نوازی هستند افزود: در ایام تعطیلات مسافران زیادی به گیلان سفر می‌کنند تا از طبیعت و سواحل شمال لذت ببرند ولی باید این نکته را در نظر داشته باشند که گیلان جای عربده‌کشی و ولنگاری نیست که مسافران هر کاری که در ذهنشان است را انجام دهند.

 

ابراهیمی با اشاره به اشغال سفارت ایران در انگلیس بیان کرد: عده‌ای شیعه نما به سفارت ایران در کشور انگلستان حمله کردند و با شبکه‌های ماهواره‌ای علیه وحدت در جامعه اسلامی شب و روز برنامه‌سازی و تبلیغ می‌کنند.

انتهای پیام/