پرداخت تمامی حقوق و اضافه‌کار کارکنان شهرداری در شش ماه دوم ۹۶/رضایت کارکنان از مدیریت شهردار جدید
پرداخت تمامی حقوق و اضافه‌کار کارکنان شهرداری در شش ماه دوم ۹۶/رضایت کارکنان از مدیریت شهردار جدید

مدیر مالی شهرداری لنگرود با بیان اینکه در دوره مدیریت شهردار گذشته در پرداخت حقوق و مزایا همیشه با مشکل مواجه بودیم و کارکنان از وضعیت بد خود شکایت داشتند گفت: تاکنون تمامی حقوق و اضافه‌کار کارکنان شهرداری لنگرود در شش ماه دوم سال گذشته پرداخت‌شده است.

ایرج قدیم پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر اظهار کرد: اوایل سال ۱۳۹۶ بود که مسئولیت امور مالی شهرداری لنگرود مجدداً به بنده واگذار شد که با حجم زیادی از بدهی و چک‌های صادرشده مواجه شدم.

 

وی گفت: مبلغ ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان بدهی شهرداری از انجام پروژه‌های عمرانی تا پایان سال ۹۶ بود که به دلیل این حجم از چک‌های صادرشده، شهرداری در پرداخت حقوق و مزایای کارکنان با مشکل مواجه بود و در کل در وضعیت بدی از دوران مالی شهرداری لنگرود قرار داشتیم.

 

مدیر مالی شهرداری لنگرود با بیان اینکه با انتخاب رجایی به‌عنوان شهردار لنگرود و آغاز به کار وی در شش ماه دوم سال گذشته، شهرداری و امور مالی با مدیریتی که انجام شد به ثبات رسید تصریح کرد: کل حقوق پرداختی خالص بدون مزایا به کارکنان شهرداری ٧٠٠ میلیون تومان در هرماه است که با مزایا و بدون اضافه‌کار به ٩٠٠ میلیون تومان می‌رسد که طی این شش ماه به‌صورت مستمر پرداخت شد و اولین اضافه‌کار نیز در همان مهرماه سال گذشته به کارکنان پرداخت شد.

 

قدیم پور با بیان اینکه در دوره مدیریت شهردار گذشته در پرداخت حقوق و مزایا همیشه با مشکل مواجه بودیم و کارکنان از وضعیت بد خود شکایت داشتند افزود: تاکنون تمامی حقوق و اضافه‌کار کارکنان شهرداری لنگرود در شش ماه دوم سال گذشته پرداخت‌شده است.

 

وی گفت: چهار ماه حقوق معوق و دو ماه اضافه‌کار نیز به نیروهای شرکتی پرداخت‌شده است و تلاش مدیریت شهرداری این است که تفاوتی بین کارکنان شرکتی و سایر نیروها نباشد.

 

مدیر مالی شهرداری لنگرود با بیان اینکه ۲۵ ماه از اضافه‌کار کارکنان شهرداری در دوره شهردار گذشته پرداخت نشد افزود: خوشبختانه با مدیریت جدید در شهرداری شاهد رضایت اکثریتی کارکنان و نیروهای شرکتی نسبت به دوره گذشته هستیم و تلاش می‌شود تا با پوشش ضعف‌ها، شاهد افزایش انگیزه کارکنان و نیروهای شرکتی در شهرداری لنگرود برای خدمت‌رسانی به مردم باشیم.

 

قدیم پور با اشاره به بدهی ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان حاصل از انجام کارهای عمرانی توسط شهرداری در دوره مدیریت گذشته که چک این مبلغ در دست پیمانکاران است اظهار کرد: تاکنون ۹۰ درصد مطالبات پیمانکاران پرداخت‌شده است و اکنون حدود ۲۵ میلیارد از مطالبات پیمانکاران باقی‌مانده است.

 

وی گفت: در شش ماه دوم سال گذشته برای هر کار عمرانی که انجام می‌شد مبالغ نیز پرداخت شد و مبلغ انباشته‌شده‌ای وجود ندارد.

 

مدیر مالی شهرداری لنگرود با اشاره به اینکه بودجه پیشنهادی شهرداری به شورا برای سال جدید ۴۵ میلیارد تومان است افزود: بودجه سال گذشته شهرداری لنگرود ۳۵ میلیارد تومان بود که ۳۰ میلیارد آن محقق شده است.

 

قدیم پور اظهار کرد: شش نفر از کارکنان شهرداری نیز در اواخر سال گذشته بازنشست شدند که درمجموع حدود ۱۵۰ میلیون تومان به آنان پرداخت شد.

 

وی با بیان اینکه در دوره گذشته مدیریت شهرداری لنگرود همیشه در اعتبار دفترچه‌های تأمین اجتماعی و پرداخت مطالبات بیمه با مشکل مواجه بودیم تصریح کرد: طی برنامه‌ریزی و هماهنگی‌های صورت گرفته با بیمه تأمین اجتماعی تاکنون بخشی از مطالبات آنان پرداخت شد و کارکنان قراردادی و نیروهای شرکتی شهرداری لنگرود در دریافت و اعتبار دفترچه‌های خود مشکلی ندارند.

انتهای پیام/