فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان با اشاره به جمع‌آوری خاطرات رزمندگان گردان کمیل گفت: خاطرات شهدا، جانبازان و آزادگان گردان کمیل چاپ می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، سردار محمدعلی حق‌بین عصر امروز در پنجمین همایش سرا سری رزمندگان گردان کمیل در حسینیه شهدای تیپ نیروی مخصوص میرزا کوچک خان لنگرود اظهار کرد: همه رزمندگان گردان کمیل با نصب بنرهای تبلیغاتی در شرق گیلان به مراسم فراخوان می‌شوند و بیش از این ازنظر اقتصادی در توان ما نیست.

 

وی با اشاره به جمع‌آوری خاطرات رزمندگان گردان کمیل گفت: اصرار ما این است که خاطرات همه رزمندگان ثبت شود تا بتوانیم خاطرات زندگی جوانان دیروز را در قالب کتاب برای جوانان امروز مکتوب و چاپ کنیم.

 

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان با بیان اینکه خاطرات شهدا، جانبازان و آزادگان گردان کمیل چاپ می‌شود افزود: کمیل گردان پرافتخاری در دوران دفاع مقدس بود که تعدادی از عملیات‌ها سخت ازجمله عملیات والفجر ۱۰ را انجام داد.

 

حق‌بین با بیان اینکه ما شاگرد امثال شهیدان رضوانخواه و اصغری خواه هستیم گفت: نباید این‌گونه تصور کنیم که همه‌چیز برای ما است و ما نیز بخشی از مردم کشور هستیم که باید طبق فرمایش رهبری در مسیر انقلاب تلاش کنیم، آغاز کنند هیچ جنگی نبودیم و از هیچ جنگی هم هراس نداریم.

 

وی گفت: توانایی و قدرت در انجام عملیات‌ها را از شهدا و فرماندهان دوران دفاع مقدس آموختیم و هر چه امروز داریم از برکت رشادت‌های شهدا است که امروز مردم کشور با آرامش زندگی می‌کنند.

 

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان با اشاره به لزوم جمع‌آوری آثار رزمندگان گفت: بهترین کار برای جمع‌آوری آثار رزمندگان ازجمله فیلم، عکس، دست‌نوشته و غیره همین رزمندگان هستند که درخواست می‌شود آثار خود را جمع‌آوری و منتقل کنند تا بتوانیم رشادت‌ها و حرف‌های دیروز را برای آیندگان آماده و تبیین کنیم.

انتهای پیام/