ایران با رهبری، امام خامنه‌ای در دنیای اسلام می‌درخشد/داعش را دو ماهه از عراق پاکسازی می کنیم

رئیس سازمان موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با بیان اینکه ایران اسلامی با رهبری امام خامنه‌ای امروزه در دنیای اسلام می‌درخشد، گفت: شهدا با اخلاصی که در راه ولایت از خود نشان دادند در پیشگاه خداوند جاودانه شدند. به گزارش لنگرنیوز ، سردار مرتضی قربانی ظهر امروز در دوازدهمین همایش رزمندگان و یادواره شهدای ادوات […]

رئیس سازمان موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با بیان اینکه ایران اسلامی با رهبری امام خامنه‌ای امروزه در دنیای اسلام می‌درخشد، گفت: شهدا با اخلاصی که در راه ولایت از خود نشان دادند در پیشگاه خداوند جاودانه شدند.
به گزارش لنگرنیوز ، سردار مرتضی قربانی ظهر امروز در دوازدهمین همایش رزمندگان و یادواره شهدای ادوات و ضد زره استان‌های شمالی کشور در چمخاله لنگرود، با اشاره به خاطرات دوران دفاع مقدس، اظهار کرد: عزت مخصوص خداوند است و شهدا با اخلاصی که در راه ولایت از خود نشان دادند در پیشگاه خداوند جاودانه شدند.

وی افزود: رزمندگان در زمان آزادسازی خرمشهر با خلوص نیت و عدم ترس از غیر خدا در برابر لشکر مجهز دشمن پیروز شدند و این نصرت خداوند بود که شامل حال رزمندگان اسلام شد.

رئیس سازمان موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با بیان اینکه ما باید در تمام شرایط گوش به فرمان امام خامنه‌ای باشیم، گفت: امروزه ایران در دنیای اسلام می‌درخشد.

قربانی تصریح کرد: ابوبکر بغدادی سرکرده داعش در چند سال پیش آموزش‌های خود را در اسرائیل سپری کرد و امروزه در قالب گروه‌های داعش و النصره به جان مسلمانان کشورهای اسلامی افتاده است.

وی با اشاره به اینکه امروز داعش در دنیا سر بیرون آورده است، تصریح کرد: قتل‌عام ۲ هزار سرباز شیعه و کشتار زنان و فرزندان به نام اسلام از جنایات داعشی‌ها است که وحشتی را در دنیا ایجاد کرده و تاکنون یک مرد نتوانسته جلوی آنها را بگیرد.

سردار قربانی با بیان اینکه بنده فرمانده سپاه بدر بودم و منطقه عراق را به خوبی می‌شناسم گفت :  با کمک ۵۰۰ نیروی داوطلب آمادگی داریم که اگر حضرت آقا فرمان دهند به تکلیف عمل کرده و داعش را دو ماهه از عراق و منطقه پاکسازی کنیم.

 رئیس سازمان موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با اشاره به فرمایشات رهبری در خصوص تجهیز کشورهای اسلامی گفت: رزمندگان ایران به سان هشت سال دفاع مقدس آماده رویارویی در برابر تجاوزهای دشمن و اماکن‌های مقدس اسلامی هستند.

 

1 (1) 1 (2) 1 (3) 1 (4) 1 (5) 1 (6) 1 (7) 1 (8) 1 (9) 1 (10) 1 (11) 1 (12)