نخستین دوره مسابقات سوارکاری استقامت در سال ۹۷ به میزبانی ساحل چمخاله لنگرود و با شرکت سوارکاران چهار استان گیلان، مازندران، البرز و اصفهان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، نخستین دوره مسابقات سوارکاری استقامت در سال ۹۷ با حضور چابکسرانی از چهار استان گیلان، مازندران، البرز و اصفهان به مناسبت مبعث رسول اکرم (ص) در ساحل چمخاله لنگرود برگزار شد.

 

در این مسابقات و در رده ۴۰ کیلومتر، مجید آذرهوش، پارسا شریفی، وحید پوربنیه، رضا شریفی و وانیا باستانی؛ در ۶۰ کیلومتر، معصومه فلاح، فاطمه مقسمی و محمد آقایی؛ در رده ۸۰ کیلومتر سرعت محدود حمیدرضا گونجی موفق به اخذ گواهی طی رده شدند.

 

در رده ۸۰ کیلومتر سرعت آزاد، ستاره یحیایی با اسب ویرا عنوان نخست را از آن خود کرد، آزاده بهارلویی با اسب شبرنگ، عسل تازیکه با اسب ایهان و فرشته علیپور با اسب قهرمان به ترتیب مقام‌های دوم تا چهارم را کسب کردند.

 

به گزارش لنگرخبر، نخستین دوره مسابقات سوارکاری استقامت در سال ۹۷ زیر نظر هیات سوارکاری گیلان تحت سرکلانتری صدیق حسینی، سردامپزشکی کوروش میکاییل زاده و سرداوری اقبال میهمی در ساحل چمخاله لنگرود برگزار شد.

گزارش تصویری را اینجا مشاهده کنید

انتهای پیام/