فرمانده سپاه لنگرود با بیان اینکه سپاه در ترویج فرهنگ انقلاب و مقاومت پیشتاز است گفت: دشمن همواره به دنبال سپاه هراسی در کشور است تا مردم را از سپاه و سپاه را از مردم دور کند ولی سپاه در هر شرایطی در کنار مردم است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، سرهنگ حسن فیضیان در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این شهر با بیان اینکه امام حسین (ع) همیشه الگوی پاسداران انقلاب اسلامی است اظهار کرد: ایثار، خلوص در نیت و ازخودگذشتگی از نمونه‌های بارز شخصیت الهی امام حسین است که پاسداران با الگو از این امام از مکتب اسلام و انقلاب پاسداری می‌کنند.

 

وی گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از بدو تأسیس سخت‌ترین و پیچیده‌ترین مأموریت‌ها را انجام داد که در اکثر آنان با مأموریت خارج شد و اجازه تجاوز دشمن را نداد.

 

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان لنگرود با بیان اینکه کالبد اصلی سپاه معنویت است افزود: سپاه در هر شرایطی آمادگی کامل دارد تا در برابر همه حملات دشمن علیه انقلاب و مردم ایستادگی کند تا مردم آسیب نبینند.

 

فیضیان با بیان اینکه سپاه در ترویج فرهنگ انقلاب و مقاومت پیشتاز است تصریح کرد: دشمن همواره به دنبال سپاه هراسی در کشور است تا مردم را از سپاه و سپاه را از مردم دور کند ولی سپاه در هر شرایطی در کنار مردم است.

 

وی گفت: وظیفه سپاه و بسیج حفظ انقلاب و پیش برندگی اهداف انقلاب است و حفظ و حراست از انقلاب از وظایف سپاه است که هیچ‌گاه از اهداف خود کوتاه نمی‌آید.

انتهای پیام/