افتتاح طرح‌هایی در بخش درمان و گردشگری لنگرود در نیمه نخست امسال
افتتاح طرح‌هایی در بخش درمان و گردشگری لنگرود در نیمه نخست امسال

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی از افتتاح طرح‌های بزرگی در بخش درمان، سدسازی، راه و گردشگری شهرستان لنگرود در نیمه نخست سال جاری خبر داد.

مهرداد بائوج لاهوتی در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر از افتتاح چند طرح عمرانی در شش‌ماهه نخست امسال خبر داد و اظهار کرد: طرح‌های بزرگی در بخش درمان، سدسازی، راه و گردشگری شهرستان لنگرود در نیمه نخست سال جاری افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

 

وی با بیان اینکه در حال حاضر دو بیمارستان در دست‌ساخت در شهرستان لنگرود وجود دارد افزود: یکی از بیمارستان‌ها با ۱۳۳ تخت و بیمارستان دیگر با ۶۴ تخت در دست احداث هست که بیمارستان ۱۳۳ تختخوابی لنگرود در نیمه نخست سال افتتاح می‌شود.

 

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به چهار سد در دست احداث در شهرستان لنگرود گفت: دو سد پهلوان بست و گالشکلام در لنگرود با توجه به مضیقه و محدودیت آبی به‌زودی افتتاح و مورد بهره‌برداری مردم منطقه جهت تأمین آب کشاورزی می‌رسد.

 

عضو مجمع نمایندگان استان گیلان در خانه ملت با اشاره به مشکلات ترافیکی مابین شهر لنگرود و شلمان و احداث کنارگذری برای رفع این معضل خاطرنشان کرد: لاین دوم کنارگذر لنگرود که از میدان شهید املاکی تا شهر شلمان امتداد داده‌شده در نیمه نخست سال به بهره‌برداری خواهد رسید و از فشارهای ترافیکی بسیار خواهد کاست.

 

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی از بهره‌برداری پروژه بزرگ گردشگری در لنگرود خبر داد و تصریح کرد: فاز نخست پروژه گردشگری تله‌کابین و سورتمه لنگرود که فضای بزرگی محسوب می‌شود و در شمال کشور منحصربه‌فرد است نیز در نیمه نخست امسال به بهره‌برداری می‌رسد و بسیار در رونق گردشگری شهرستان لنگرود مؤثر است.

انتهای پیام/