مردم تبعیض کاغذبازی و پاس‌کاری اداری را تحمل نمی‌کنند/جوانان سرمایه‌های هر کشورند
مردم تبعیض کاغذبازی و پاس‌کاری اداری را تحمل نمی‌کنند/جوانان سرمایه‌های هر کشورند

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با اشاره به اینکه مردم تبعیض را تحمل نمی‌کنند گفت: مردم جنگ و تحریم را تحمل کردند اما تبعیض و بی‌توجهی، نظام کاغذبازی پاس‌کاری اداری را تحمل نمی‌کنند؛ عده‌ای به نام مردم و جوان وارد عرصه می‌شوند هویت ملی و بومی ما را از بین می‌برند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین رسول فلاحتی در مراسم سالروز ولادت حضرت علی‌اکبر (ع) و گرامیداشت روز جوان در مصلی امام خمینی (ره) رودبار اظهار کرد: جوانان سرمایه‌های هر کشورند و امروز فاجعه کمبود جوان در جامعه قابل‌مشاهده است.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با اشاره به اینکه می‌گوییم جوانان یک سرمایه هستند را نباید بگذاریم تنها در حرف خلاصه شود بیان کرد: در دنیای امروز این باور دارند که انسان باید کهن‌سال شود تا در عرصه‌ها حضور پیدا کند.

فلاحتی با اشاره به ویژگی‌های شهرستان رودبار افزود: از افتخارات این شهرستان این است که زنان و مردان این شهرها متأثر از فرهنگ کذایی غرب نشده‌اند.

وی سید یونس رودباری را از افتخارات رودبار و گیلان معرفی کرد و گفت: وقتی عکس شهید رودباری را در مدرسه فیضیه می‌دیدم به این سردار و سپه‌سالار گیلانی افتخار می‌کردم.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان بیان کرد:  وقتی امام (ره) نام این سید را در سخنانش  بیان می‌کنند و می‌فرمایند که جواب پدر سید یونس رودباری را چه بدهم، این برای رودبار و مردم گیلان افتخار است.

فلاحتی افزود:  سفرنامه ناصرخسرو را بخوانید تا سابقه سه  شهر رودبار، منجیل و لوشان را بدانید و از سرافرازی‌هایش بیشتر مطلع شوید.

وی با اشاره به مشکلات رودبار گفت: جاده به این کوچکی برازنده این شهر نیست، ترافیک سنگین از مشکلات مردم است که باید برطرف شود.

فلاحتی عوارضی را یکی از مشکلات رودبار دانست و افزود: مردم رودبار  دائماً در این مسیر در حال تردد هستند لذا شرایط ویژه برای رفع این مشکل باید قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه  کشاورزی گیلان فقط چای و برنج نیست بیان کرد: زیتون در رودبار قدمت چند هزارساله دارد و هیچ استانی خاصیت زیتون رودبار را ندارد.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان آفت مگس زیتون را از دیگر مشکلات دانست و گفت:  به همت مسئولین جهاد کشاورزی باید این مشکل کشاورزان برچیده شود.

فلاحتی با بیان اینکه عزت و عزت خواهی از ویژگی‌های جوانان است بیان کرد: دشمن بیشترین سرمایه‌گذاری را برای انحراف جوانان معطوف کرده است.

وی با تأکید بر اینکه ملت ایران عزت خواستند و عزیز شدند تصریح کرد: ایران اسلامی کمر دشمنان را در منطقه شکسته است به همین دلیل قدرت جهانی از ایران واهمه دارد و دراین‌بین کسانی دست تکدی به آمریکا و اروپا دراز کرده‌اند و استقامت و توانایی جوانان را خودسری می‌خوانند و ناپخته می‌دانند.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با بیان اینکه جوانان بیاید دنبال رشته‌ای برود که کارآفرین باشد نه اینکه عده‌ای برای او کارآفرینی کنند افزود: این‌طور نباشد که عده‌ای از یک بانک یک‌صد میلیون وام بگیرد و نزول بدهد اما یک جوان  برای ایجاد یک بنگاه تولیدی
با معادلات سیاسی روبرو شود در پیچ‌وخم ادارات بماند.

وی با اشاره به اینکه مردم تبعیض را تحمل نمی‌کنند گفت: مردم جنگ و تحریم را تحمل کردند اما تبعیض و بی‌توجهی، نظام کاغذبازی پاس‌کاری اداری را تحمل نمی‌کنند؛ عده‌ای به نام مردم و جوان وارد عرصه می‌شوند هویت ملی و بومی ما را از بین می‌برند.

انتهای پیام/