خبر: 95578 / تاریخ انتشار : ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت : ۱۳:۲۶:۵۰
شهردار لنگرود خبر داد

برگزاری جشن بزرگ نیمه شعبان در پارک فجر لنگرود

سید مهدی رجایی در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر با تبریک فرارسیدن عید نیمه شعبان اظهار کرد: به‌منظور ایجاد فضای شاد و مرفه برای شهروندان جشن بزرگ نیمه شعبان عصر چهارشنبه در لنگرود با ... 

سید مهدی رجایی در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر با تبریک فرارسیدن عید نیمه شعبان اظهار کرد: به‌منظور ایجاد فضای شاد و مرفه برای شهروندان جشن بزرگ نیمه شعبان عصر چهارشنبه در لنگرود با مشارکت هنرمندان بومی برگزار می‌شود.

 

وی با بیان اینکه این جشن ساعت ۱۶ روز چهارشنبه در پارک فجر لنگرود برگزار می‌شود گفت: این جشن توسط هنرمندان لنگرود و صداوسیما گیلان و گروه‌های طنز برگزار می‌شود که جوایزی نیز برای این جشن در نظر گرفته‌شده است.

 

شهردار لنگرود با اشاره به تزئین مناطق مختلف شهر لنگرود هم‌زمان با این جشن باشکوه افزود: محله آرائی در اکثر محله‌های شهر با مشارکت مردم، تزئین مساجد، نصب روشنایی و تزئین بلوارها و میدان‌ها و غیره ازجمله اقدامات انجام‌شده برای بهتر شدن جلوه بصری است.

 

رجایی با دعوت از آحاد مردم به‌منظور حضور در جشن بزرگ نیمه شعبان اظهار امیدواری کرد: مردم ولایتمدار لنگرود با حضور در این جشن‌ها، موجبات شکوه ویژه آن‌ها را فراهم کنند.

انتهای پیام/

کلیدواژه


نظرات | ۰ نظر

قيمت خودرو سكه و طلا ليگ برتر نشر خبر مكان تبليغات شما
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ لنگر خبر” می باشد.
siteview.ir