مسئولان باید در مقابل نافرجامی‌های برجام مقابله‌به‌مثل کنند/روحانی از ملت ایران عذرخواهی کند
مسئولان باید در مقابل نافرجامی‌های برجام مقابله‌به‌مثل کنند/روحانی از ملت ایران عذرخواهی کند

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه نظام و مسئولان باید در مقابل نافرجامی‌های برجام مقابله‌به‌مثل کنند گفت: طی چند سالی که پس از برجام بر ما و ملت ایران گذشت ما را عقب‌مانده کرد و خسارت‌های فراوانی در بخش‌های اقتصادی و غیره دیده‌ایم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، جبار کوچکی نژاد شامگاه جمعه در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در رشت با اشاره به برجام اظهار کرد: در همان اوایل زمزمه مذاکرات رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند که به نتیجه مذاکرات خوش‌بین نیستند.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب مسیر در پیش‌گرفته دولت را در آن زمان نتیجه‌بخش نمی‌دانستند افزود: دولت در آن زمان بر افکار عمومی فشار آورد و به نیت اینکه تحریم‌ها یکجا برداشته می‌شوند و توفیقاتی حاصل می‌شود مذاکرات را آغاز کرد اما پس از گذشت پنج سال به نقطه اول رسیده‌ایم.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان در خانه ملت با بیان اینکه آمریکا کینه دیرینه با نظام و انقلاب اسلامی دارد گفت: آمریکا به هیچ‌چیز جز ساقط کردن نظام جمهوری اسلامی ایران راضی نیست و نمی‌شود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه نظام و مسئولان باید در مقابل نافرجامی‌های برجام مقابله‌به‌مثل کنند تصریح کرد: طی چند سالی که پس از برجام بر ما و ملت ایران گذشت ما را عقب‌مانده کرد و خسارت‌های فراوانی در بخش‌های اقتصادی و غیره دیده‌ایم.

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به آمادگی ملت ایران برای بازگشت به قبل از مذاکرات برجام خاطرنشان کرد: ملت همچون گذشته آماده عبور از تنگنا و گردنه بسیار سخت ماقبل برجام را دارد و مسئولان نیز باید بااراده قوی در این جهت حرکت کنند.

کوچکی نژاد با اشاره به اینکه با برهم زدن برجام مشکل خاصی برای ایران به وجود نمی‌آید گفت: تحریم و دشمنی علیه ایران از ابتدای انقلاب اسلامی بوده است و همیشه آمریکا افکار عمومی را علیه ملت ایران شورانده است.

وی برجام را سند و برگ برنده ایران نام برد و افزود: گرچه نقض عهد و دشمنی آمریکا با ایران بر دنیا ثابت‌شده بود اما با گستاخی‌هایی اخیر در برجام دنیا بیشتر به غیرقابل‌اعتماد بودن آمریکا پی برده است.

نماینده مردم رشت در خانه ملت با بیان اینکه دولت در ابتدای مذاکرات جشن گرفت و منتقدان را دلواپس خواند اظهار کرد: روحانی و مجموعه دولت هرکسی را که نسبت به برجام منتقد بود را موردحمله شدید قرار می‌داد و اکنون‌که دشمنی آمریکا بر همه ثابت‌شده باید از ملت ایران عذرخواهی کند.

انتهای پیام/