مردم شهرستان لنگرود پس از اقامه نماز جمعه سیاست‌های استکباری و غیر دیپلماتیک ترامپ و خروج یک‌باره وی از برجام را طی راهپیمایی محکوم کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، در پی سیاست‌های خصمانه رئیس جمهور آمریکا علیه دولت و ملت ایران و خروج یک‌باره از برنامه جامعه اقدام مشترک (برجام)، راهپیمایی ضد استکباری و در راستای محکومیت نقض عهد مکرر آمریکا، پس از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه در اقصی نقاط کشور برگزار شد.

 

مردم لنگرود نیز در پایگاه‌های نماز جمعه شهرستان پس از اقامه نماز جمعه با شعار «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر آل سعود کافر» خشم و انزجار خود را از سیاست‌های خشونت‌آمیز جوامع استکباری اعلام و نقض عهدی آمریکا در برجام را محکوم کردند.

مردم غیرتمند شهر لنگرود نیز پس از شرکت در نماز وحدت‌بخش و دشمن‌شکن جمعه با تشکیل صفوف به هم تنیده یک‌صدا در راهپیمایی ضد استکباری سیاست‌های ترامپ شرکت کردند و با پیمودن مسیر مسجد جامع تا میدان انقلاب اسلامی این شهر اعتراض خود را به سیاست مغرضانه، خشونت‌آمیز و غیر دیپلماتیک نشان دادند.

 

مردم نمازگزار شهرهای کومله و اطاقور نیز با محکومیت رفتار مستکبرانه آمریکا، شعارهای ضد استکباری سردادند.

 

گفتنی است این راهپیمایی مردم پس از فرمایشات دشمن شناسانه رهبر معظم انقلاب در صبح چهارشنبه در دیدار با مسئولان آموزش‌وپرورش و دانشجو معلمان در خصوص برجام و خروج ترامپ از آن رقم می‌خورد.

 

آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله) در سخنان خود خطاب به تیم مذاکره‌کننده خواسته بود تا به سه کشور متعهد فعلی در برجام نیز اعتماد نکنند.

 

مقام معظم رهبری در بخش دیگری از سخنان خود تأکید کرده بودند که اگر می‌خواهید با آن‌ها قرارداد بگذارید، تضمین عملی و واقعی به دست بیاورید وگرنه این‌ها هم همان کاری را خواهند کرد که آمریکا با ایران کرده است.

 

به گزارش لنگرخبر، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا سه‌شنبه ۱۸ اردیبهشت رسماً کشورش را از توافق هسته‌ای میان ایران و شش قدرت جهانی خارج کرد و طی فرمان امضاشده از سوی وی تحریم‌های هسته‌ای ایران که بر اساس برجام تعلیق شده بود، طی یک دوره زمانی مجدداً به کشور برمی‌گردد.

انتهای پیام/