نماینده مردم لنگرود در مجلس گفت: اقتصاد و فرهنگ دو موضوعی بود که بعد از انقلاب از آن غافل شدیم و امروز شاهد آن هستیم که بیشترین ضربه‌ها و نفوذها به کشور نیز از همین دو موضوع به کشور وارد می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، مهرداد بائوج لاهوتی پنج‌شنبه در مراسم شش شهید دانشجوی شهرستان لنگرود در سالن همایش کانون زینبیه لنگرود با اشاره به‌فرمان خروج ترامپ از برجام اظهار کرد: اصل دشمنی کشورهای استکباری با ایران به دلیل انقلابی و اسلامی بودن این کشور است.

 

وی با بیان اینکه استکبار همیشه با انقلاب اسلامی مخالف بود افزود: انقلاب و اسلامی در کنار جمهوریت است و تمام قوانین کشور نیز بر اساس قواعد شرعی و قانونی تنظیم‌شده است.

 

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی نسبت به ظلم در دنیا نمی تواند بی تفاوت باشد بیان کرد: ۱۷ هزار شهید ترور در ایران حاصل همکاری آمریکا و هم‌پیمانانش علیه ایران بود این در حالی است که ایران را به تروریست بودن محکوم می‌کنند.

 

لاهوتی گفت: ایران در اجرای برجام کاملا مفاد آن را رعایت کرد ولی آمریکا هیچ اقدام متقابلی براساس متن برجام انجام نداد که در چند روز گذشته رسما از برجام خارج شد.

 

وی با بیان اینکه صلح پذیر بودن ایران در طول مذاکرات به دنیا اثبات شد تصریح کرد: اقتصاد و فرهنگ دو موضوعی بود که بعد از انقلاب از آن غافل شدیم و امروز شاهد آن هستیم که بیشترین ضربه‌ها و نفوذها به کشور نیز از همین دو موضوع به کشور وارد می شود.

انتهای پیام/