خبر: 96164 / تاریخ انتشار : ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت : ۱۴:۴۰:۳۹
/منبع: خانه ملت
لاهوتی خبر داد؛

برگزاری جلسه مشورتی نمایندگان با شورای نگهبان در خصوص استانی شدن انتخابات مجلس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر،در خصوص ارزیابی استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی، گفت: در دوره مجلس نهم طرح در خصوص استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی مطرح شد اما ... 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر،در خصوص ارزیابی استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی، گفت: در دوره مجلس نهم طرح در خصوص استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی مطرح شد اما با ایراد شورای نگهبان مواجه شد؛ باید یادآور شد که پرونده این مهم بسته نشد.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه شورای نگهبان طرح را مخالف قانون اساسی دانسته بود اما ایرادات قابل رفع است، اظهار کرد: بر این اسا چون طرح رد نشده بود و صرفا دارای ایراد بود، در تلاش هستیم موضوع را بررسی کنیم.

وی ادامه داد: در هفته جاری تعدادی از نمایندگان با برخی از اعضای شورای نگهبان جلسه مشورتی در این خصوص برگزار خواهد کرد تا نظرات آنها را دریافت کنند.

سخنگوی فراکسیون نمایندگان مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بنابراین پس از برگزاری جلسه مشخص خواهد شد که تا چه میزان می توان ایرادات را برطرف کرد و اینکه آیا طرح به مجلس یازدهم می رسد یا خیر؟./

پایان پیام

کلیدواژه


نظرات | ۰ نظر

قيمت خودرو سكه و طلا ليگ برتر نشر خبر مكان تبليغات شما
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ لنگر خبر” می باشد.
siteview.ir