زائر پیاده حرم رضوی تا کربلا صبح امروز به لنگرود رسید + تصاویر

،محمد ابراهیم خمسه جوان ۳۵ ساله خرم آباد لرستان که با پای پیاده از حرم امام رضا(ع) به سمت کربلای حسینی در حرکت است صبح امروز وارد لنگرود شد.به گزارش لنگرنیوز ،محمد ابراهیم خمسه جوان ۳۵ ساله خرم آباد لرستان که با پای پیاده از حرم امام رضا(ع) به سمت کربلای حسینی در حرکت است صبح امروز […]

،محمد ابراهیم خمسه جوان ۳۵ ساله خرم آباد لرستان که با پای پیاده از حرم امام رضا(ع) به سمت کربلای حسینی در حرکت است صبح امروز وارد لنگرود شد.به گزارش لنگرنیوز ،محمد ابراهیم خمسه جوان ۳۵ ساله خرم آباد لرستان که با پای پیاده از حرم امام رضا(ع) به سمت کربلای حسینی در حرکت است صبح امروز جمعه وارد لنگرود شد.

وی که خادم سازمان عتبات و عالیات لرستان می باشد با بدرقه رسمی مسئولان ستاد بازسازی عتبات لنگرود در آستان مقدس آقا سید محمد کیاکلایه روبرو شد.

محمد ابراهیم خمسه در گفت و گو با خبرنگار لنگرنیوز در خصوص این راه پیمایی خود گفت : این طرح در قالب طرح بهشت تا بهشت می باشد و از ۱۴ مرداد مصادف با ۸ شوال سالروز تخریب قبرستان بقیع توسط وهابیون حرکت خود را از حرم رضوی آغاز کردم.

خادم سازمان عتبات و عالیات لرستان افزود : تا کنون از چهار استان خراسان رضوی ، خراسان شمالی ، گلستان و مازندران عبور کرده ام و گیلان پنجمین استانی است که از آن عبور خواهم کرد.

وی با بیان اینکه طول این سفر معنوی سه هزار کیلومتر می باشد اظهار کرد : تاکنون بیش از هزار کیلومتر به صورت پیاده انجام شده است .

خمسه گفت : طی برنامه ریزی انجام شده اربعین حسینی وارد کربلای معلی خواهم شد.

1 (1) 1 (2) 1 (3) 1 (4) 1 (5) 1 (6)