پنجمین دوره مسابقات جام والیبال در امیرآباد و لوکلایه لنگرود برگزار می‌شود
پنجمین دوره مسابقات جام والیبال در امیرآباد و لوکلایه لنگرود برگزار می‌شود

رئیس هیئت والیبال شهرستان لنگرود از برگزاری پنجمین دوره مسابقات والیبال گرامیداشت شهدای امیرآباد در سه رده سنی و برگزاری مسابقات والیبال شهدای لوکلایه در دو رده سنی در مردادماه جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، نخستین نشست مشترک هیأت های والیبال لنگرود و تابعه، باشگاه شهرداری، دهیاری‌های لوکلایه و امیرآباد و مربیان و پیشکسوتان به میزبانی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری لنگرود با موضوع تدوین برنامه‌های تابستانی والیبال شهرستان در سالن اجتماعات شورای شهر لنگرود برگزار شد.

 

رئیس هیئت والیبال شهرستان لنگرود در این جلسه از برگزاری مسابقات والیبال در تابستان جاری در این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: پنجمین دوره مسابقات والیبال گرامیداشت شهدای امیرآباد در سه رده سنی و برگزاری مسابقات والیبال شهدای لوکلایه در دو رده سنی در مردادماه جاری ازجمله مسابقات برنامه‌ریزی‌شده است.

 

وی با اشاره به رشد والیبال شهرستان و لزوم توسعه در محلات گفت: والیبال به‌عنوان یکی از رشته‌های جذاب ورزشی است که در چند سال اخیر شاهد جذب بیشتر اقشار مختلف مردم به این رشته ورزشی هستیم.

 

فرامرز حسن دوست افزود: کمک به هیأت والیبال‌های تابعه و محلات در برگزاری مسابقات متنوع والیبال از طریق اعزام داور و ناظر فنی و تزریق تجهیزات از قبیل توپ و تور و آنتن و… و همچنین کمک مالی نیز توسط هیئت والیبال شهرستان لنگرود در اولویت کارها قرار دارد.

 

رئیس هیئت والیبال شهرستان لنگرود با اشاره به برگزاری کلاس آموزش والیبال بانوان (به‌صورت رایگان) در روستاهای بخش مرکزی لنگرود با محوریت روستای لوکلایه بیان کرد: تاکنون حدود ۴۰ نفر از بانوان برای شرکت در این آموزش نام‌نویسی کرده‌اند و امیدواریم با تلاش مربیان والیبال شهرستان شاهد خروجی خوبی از بانوان برای تیم والیبال بانوان شهرستان باشیم.

 

وی از برگزاری دوره عملی کلاس مربیگری درجه سه والیبال در تیرماه به میزبانی باشگاه شهرداری لنگرود و سمینار ارتقای داوری خبر داد و خاطرنشان کرد: ایجاد نظم و بروکراسی در هیأت والیبال شهرستان یکی از اهداف هیئت والیبال در ارتقا و رشد این رشته ورزشی است به صورتی که تمامی مسابقات و کلاس‌ها باید با نظارت و هماهنگی این هیأت برگزار شود.

حسن دوست با اشاره به حضور یک لنگرودی به‌عنوان یکی از اعضای تیم ملی والیبال ساحلی ایران اظهار کرد: توجه و حمایت از والیبال ساحلی شهرستان به جهت دارا بودن بازیکن ملی‌پوش و ایجاد امکانات سخت‌افزاری از طریق برگزاری حداقل یک دوره مسابقه والیبال ساحلی در چمخاله نیز از دیگر برنامه‌های هیئت والیبال است.

 

رئیس هیئت والیبال شهرستان لنگرود با بیان اینکه تمام تلاش کمیته‌های هیئت والیبال شهرستان ارتقای این رشته ورزشی در شهرستان و ایجاد فضایی بانشاط برای اقشار مختلف است تصریح کرد: کمک به اجرای کلاس‌های تابستانی آموزش والیبال در سطح شهرستان در بخش آقایان و بانوان و نظارت بر نحوه عملکرد آموزشی باشگاه‌ها و کانون‌های والیبال برنامه‌ای مدون است که توسط کمیته‌های هیئت والیبال برنامه‌ریزی و انجام می‌شود.

 

وی با اشاره به برگزاری مسابقات والیبال قهرمانی بانوان در سطح استانی با میزبانی لنگرود در شهریورماه سال جاری گفت: مسابقات والیبال ساحلی بانوان در طرح دریای چمخاله با همکاری شهرداری چاف و چمخاله در مردادماه سال جاری برگزار می‌شود.

 

حسن دوست با بیان اینکه ۳۰ میلیون تومان توسط شورای شهر لنگرود برای والیبال شهرستان در سال جاری اختصاص داده شد افزود: مسابقات والیبال نونهالان (مینی والیبال) در تیرماه توسط باشگاه شهرداری لنگرود و مسابقات والیبال کارکنان دولت در انتهای شهریورماه (هفته دفاع مقدس) از دیگر برنامه‌های هیئت والیبال شهرستان لنگرود در سال جاری است.

انتهای پیام/