خبر: 97300 / تاریخ انتشار : ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت : ۲۱:۵۷:۳۱

از هدیه‌ کی‌روش به «هیه‌رو» تا نجات پرنده توسط «پیکه»

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و اسپانیا ساعت ۲۲:۳۰ چهارشنبه در گروه B جام‌جهانی روسیه در ورزشگاه کازان برگزار شد. حاشیه‌های این دیدار را در پی می‌خوانید: * کارلوس کی‌روش پیش از شروع این دیدار، سمت فرنالدو هیه‌رو سرمربی تیم ملی اسپانیا رفت و خوش و بش کرد. سرمربی تیم ملی […]

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و اسپانیا ساعت ۲۲:۳۰ چهارشنبه در گروه B جام‌جهانی روسیه در ورزشگاه کازان برگزار شد.

حاشیه‌های این دیدار را در پی می‌خوانید:

* کارلوس کی‌روش پیش از شروع این دیدار، سمت فرنالدو هیه‌رو سرمربی تیم ملی اسپانیا رفت و خوش و بش کرد. سرمربی تیم ملی ایران هدیه‌ای را به رسم یادبود به همتای خود در اسپانیا اهدا کرد.

* تمام بازیکنان تیم ملی ایران سرود ملی کشورمان را در مراسم آغازین بازی می‌خواندند؛ این در حالی است که هیچ یک از بازیکنان تیم ملی اسپانیا هنگام سرود رسمی تیم ملی این کشور، آن را زمزمه نکردند.

* احسان حاج‌صفی که در غیاب مسعود شجاعی کاپیتان تیم ملی بود، در مراسم آغازین بازی، هدیه‌ای را در کنار پرچم تیم ملی به سرخیو راموس کاپیتان لاروخا اهدا کرد.

* پیش از شروع بازی، پرنده کوچکی در زمین چمن حضور داشت که جرارد پیکه متوجه حضورش شد و آن را در دستانش گرفت تا پرواز کند.منبع

کلیدواژه


نظرات | ۱ نظر

نادر
خرداد ۳۱, ۱۳۹۷ در ۰۸:۵۰

“این در حالی است که هیچ یک از بازیکنان تیم ملی اسپانیا هنگام سرود رسمی تیم ملی این کشور، آن را زمزمه نکردند.”.
توجه داشته باشید که تنها کشور دنیا که سرود ملی آن بدون متن است و به عبارتی فقط دارای موسیقی و ملودی است ، سرود کشور اسپانیاست.
خواهشا اینقدر سطحی به مسائل نگاه نکنیم.
یکم تحقیق کنیم و بعد حرف بزنیم.
ممنون.

قيمت خودرو سكه و طلا ليگ برتر نشر خبر مكان تبليغات شما
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ لنگر خبر” می باشد.
siteview.ir