خبر: 97368 / تاریخ انتشار : ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت : ۱۴:۱۲:۳۰

برگزاری دو تفریحی بازی‎های آسیایی ۲۰۱۸

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، این مراسم امروز پنجشنبه در حاشیه دریاچه خلیج فارس واقع در پارک چیتگر و با همت و همکاری سازمان ورزش شهرداری تهران و کمیته ملی المپیک برگزار شد. در این مراسم که با حضور بیش از هزار نفر از نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار […]

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، این مراسم امروز پنجشنبه در حاشیه دریاچه خلیج فارس واقع در پارک چیتگر و با همت و همکاری سازمان ورزش شهرداری تهران و کمیته ملی المپیک برگزار شد.

در این مراسم که با حضور بیش از هزار نفر از نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار شد، رقابت هایی نمایشی دو تفریحی، طناب زنی، بدمینتون و حرکات نمایشی ورزشی نیز برگزار شد.

در پایان این مراسم ماسکات و لوح یادبود بازی های آسیایی جاکارتا از سوی حیدر فرمان و مسئولان المپیک اندونزی به حسنی سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران و برخی مدیران ورزشی اهدا شد.

قبل از برگزاری هر دوره از بازی های آسیایی از طرف شورای المپیک آسیا و کمیته المپیک کشور میزبان  همراه با ستاد  برگزاری بازی ها در چند کشور آسیایی جهت معرفی بازیهای آسیایی،کشور میزبان، ماسکات بازیها و … مسابقات تفریحی دو برگزار می شود. به همین منظور این مسابقات با حضور مسئولان شورای المپیک آسیا و کمیته المپیک اندونزی و نمایندگان کمیته برگزاری بازیهای آسیایی امروز در تهران برگزار شد. مشابه این رقابت ها فردا در اصفهان برگزار می شود.منبع

کلیدواژه


نظرات | ۰ نظر

قيمت خودرو سكه و طلا ليگ برتر نشر خبر مكان تبليغات شما
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ لنگر خبر” می باشد.
siteview.ir