آردیلیس: این بدترین آرژانتین تاریخ است/بعد مسی از نقشه خبری نیست!
آردیلیس: این بدترین آرژانتین تاریخ است/بعد مسی از نقشه خبری نیست!

به گزارش خبرگزاری مهر، قهرمانی جام جهانی ۱۹۷۸ به انتقاد از تیم ملی کشورش پرداخت و آن را بدترین ترکیب تاریخ خواند. فینالیست جام جهانی ۲۰۱۴ با تساوی مقابل ایسلند و شکست مقابل کرواسی تقریبا از رسیدن به مرحله بعدی جام جهانی ناامید است. در این میان لیونل مسی یک پنالتی مقابل ایسلند از دست […]

به گزارش خبرگزاری مهر، قهرمانی جام جهانی ۱۹۷۸ به انتقاد از تیم ملی کشورش پرداخت و آن را بدترین ترکیب تاریخ خواند.

فینالیست جام جهانی ۲۰۱۴ با تساوی مقابل ایسلند و شکست مقابل کرواسی تقریبا از رسیدن به مرحله بعدی جام جهانی ناامید است.

در این میان لیونل مسی یک پنالتی مقابل ایسلند از دست داد که می توانست مسیر آرژانتین را به کلی عوض کند. این اولین بار است که راه راه ها پس از ۱۶ سال در مرحله گروهی در آستانه حذف قرار می گیرند.

اسوالدو آردیلیس در این باره گفت: از قهرمان جهان بودن تا رسیدن به بدترین آرژانتین تاریخ. از کجا باید شروع کرد؟ از آن بالا. فدراسیون فوتبال آرژانتین در طول یک سال سه مربی تغییر داد و بازیکنان، بازیکنانی که زمان حضور خیلی از آنها در تیم ملی به سر رسیده و تیم شخصیت درستی ندارد. نقشه سامپائولی: توپ را به مسی بدهید و منتظر معجزه بمانید. اگر نقشه اول کارایی نداشت نقشه دوم: نقشه دومی در کار نیست.

مسی در بازی مقابل کرواسی تلاش زیادی کرد و هافبک سابق تیم ملی آرژانتین از این موضوع غافل نیست. وی به تمجید از مسی پرداخته و در ادامه صحبت هایش سامپائولی را خودخواه و نادان خوانده است.

[ad_2]

منبع