معروف: مستحق پیروزی بودیم/ فشارها زیاد بود اما تحمل کردیم
معروف: مستحق پیروزی بودیم/ فشارها زیاد بود اما تحمل کردیم

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی والیبال ایران امروز موفق شد تیم بلغارستان را با نتیجه ۳ بر یک شکست دهد و کاپیتان سعید معروف در نشست خبری پیروزی را حق ایران دانست. سعید معروف پس از غلبه بر تیم ملی بلغارستان در نشست خبری گفت: برعکس دیروز بازی را خوب آغاز کردیم، امروز سرویس […]

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی والیبال ایران امروز موفق شد تیم بلغارستان را با نتیجه ۳ بر یک شکست دهد و کاپیتان سعید معروف در نشست خبری پیروزی را حق ایران دانست.

سعید معروف پس از غلبه بر تیم ملی بلغارستان در نشست خبری گفت: برعکس دیروز بازی را خوب آغاز کردیم، امروز سرویس ما اینقدر خوب بود که به بلغارستان اجازه ندادیم خوب عمل کند. در ست سوم شانس پیروزی داشتیم اما یک سری اشتباهات باعث شد ببازیم. مستحق برد بودیم و این را در ست ها نشان دادیم.

وی در پاسخ به این سوال که فشار بر روی تیم ملی در طول رقابت‌ها زیاد بود یا خیر گفت: فشار سفرها از بازی ها بیشتر بود با توجه به اینکه بازیکنان جوان در تیم حضور داشتند نیاز داشتیم به هماهنگی بیشتری دست یابیم. تمرینات خوبی در شروع امسال داشتیم و همین باعث شد کم نیاوریم و بتوانیم از پس فشارها بر آییم، فشارها زیاد بود اما تحمل کردیم.

[ad_2]

منبع