برگزاری نمایشگاه تخصصی در پنج رشته ورزشی
برگزاری نمایشگاه تخصصی در پنج رشته ورزشی

به گزارش خبرگزاری مهر، این نمایشگاه تخصصی طی روزهای ۱۲ تا ۱۵ تیرماه برگزار می شود.  در همین رابطه امروز نشستی برگزار شد که علی دادگر رئیس فدراسیون تیراندازی و رئیس شورای سیاست گذاری نمایشگاه به علت حضور در جلسه ستاد بازی های آسیایی در آن حضور نداشت. در ابتدای این نشست رضا ملک محمدی […]

به گزارش خبرگزاری مهر، این نمایشگاه تخصصی طی روزهای ۱۲ تا ۱۵ تیرماه برگزار می شود. 

در همین رابطه امروز نشستی برگزار شد که علی دادگر رئیس فدراسیون تیراندازی و رئیس شورای سیاست گذاری نمایشگاه به علت حضور در جلسه ستاد بازی های آسیایی در آن حضور نداشت.

در ابتدای این نشست رضا ملک محمدی دبیر فدراسیون تیراندازی با اشاره به اهمیت تیراندازی عنوان کرد: تیراندازی ورزشی توصیه شده در دین شریف اسلام است. تهدیدات روز کشور ما هم تهدیداتی است که می شود با آن مقابله کرد چنانچه آرمان امام راحل(ره) یعنی ارتش ۲۰ و تبحر جامعه جلوی تمهیدات منفی خارجی گرفته می شود.
وی افزود: در کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان هم تیراندازی جزو رشته های پرمدال محسوب می شود. در نمایشگاه بین المللی و تخصصی مذبور با رونق بازار تجاری به دنبال این هستیم که به اهداف مورد نظر در خانواده تیراندازی برسیم.

ملک محمدی ضمن دعوت از همه برای حضور در این نمایشگاه عنوان کرد: امکانات رفاهی مورد نیاز نیز از جمله پارک وسیله نقلیه در این نمایشگاه تعبیه شده است.

[ad_2]

منبع