تالوکاران ایرانی در تمامی فرم‌ها قهرمان شدند
تالوکاران ایرانی در تمامی فرم‌ها قهرمان شدند

به گزارش خبرنگار مهر، در هفتمین دوره مسابقات بین المللی ووشو جام پارس در گرگان، ظهر دوشنبه تالوکاران در هفت فرم دیگر به اجرا پرداختند که در این فرم‌ها هم مانند روز نخست ایرانی‌ها قهرمان شدند. در فرم نان چوان، مصطفی حسن زاده از پارس جنوبی با ۹.۳۰ امتیاز مدال طلا را کسب کرد، امیرحسین […]

به گزارش خبرنگار مهر، در هفتمین دوره مسابقات بین المللی ووشو جام پارس در گرگان، ظهر دوشنبه تالوکاران در هفت فرم دیگر به اجرا پرداختند که در این فرم‌ها هم مانند روز نخست ایرانی‌ها قهرمان شدند.

در فرم نان چوان، مصطفی حسن زاده از پارس جنوبی با ۹.۳۰ امتیاز مدال طلا را کسب کرد، امیرحسین رمضانی از گرگان با ۹.۲۸ امتیاز دوم شد و نرای کومار از هندوستان با ۸.۹۳ امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت.

در فرم دائو شو، امیرمحمد رضایی از گرگان با ۹.۲۳ امتیاز قهرمان شد و گلاب شاه عمری از افغانستان با ۸.۱۵ امتیاز مقام دوم را کسب کرد.

در فرم جیان شو، بهروز بخشی زاده با ۹.۲۸ امتیاز و سامان احمدی از با ۹.۲۷ امتیاز هر دو از پارس جنوبی به ترتیب مقام‌های اول و دوم را کسب کردند و آدیتا کومار از هندوستان با ۹.۲۱ امتیاز سوم شد.

در فرم تای چی جیان، علی وطن خواه از پارس جنوبی با ۹.۳۳ امتیاز موفق به کسب مدال طلا شد، محمد یزدانی از گرگان با ۹.۳۰ امتیاز مقام دوم را کسب کرد و ماکومبا متل از هندوستان با ۹.۲۰ امتیاز سوم شد.

در فرم نان گوان، مصطفی حسن زاده از تیم پارس جنوبی با ۹.۳۶ امتیاز بر سکوی قهرمانی ایستاد، امیرحسین رمضانی از گرگان با ۸.۹۸ امتیاز دوم شد و جمشید ابرام از افغانستان با ۸.۹۵ امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت.

در فرم گون شو، امیرمحمد رضایی از گرگان با ۹.۲۵ امتیاز قهرمان شد و گلاب شاه عمری از افغانستان با ۸.۰۸ امتیاز در جایگاه دوم ایستاد.

در فرم چیانگ شو، سامان احمدی و بهروز بخشی زاده هر دو از پارس جنوبی به ترتیب با ۹.۲۸ و ۹.۲۶ امتیاز، اول و دوم شدند و آدیتا کومار از هندوستان با ۸.۸۵ امتیاز سوم شد.

روز گذشته هم در فرم‌های چانگ چوان، نان دائو و تای چی چوان، مدال‌های طلا و نقره سهم ایرانی‌ها شده بود.

لازم به ذکر است؛ در هفتمین دوره مسابقات بین المللی ووشو جام پارس که به میزبانی گرگان در حال برگزاری است، تیم‌های پارس جنوبی، گرگان، ویتنام، هندوستان، پاکستان، افغانستان، ارمنستان، لبنان و سوئد در ۹ وزن ساندا و ۱۰ فرم تالو با یکدیگر رقابت می‌کنند.

[ad_2]

منبع