سرمربی اسپانیا: از همان ابتدا می‎دانستیم بازی سختی در پیش داریم
سرمربی اسپانیا: از همان ابتدا می‎دانستیم بازی سختی در پیش داریم

به گزارش خبرگزاری مهر، اسپانیا در آخرین بازی خود در مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به مصاف مراکش رفت و مقابل این تیم به تساوی ۲ بر ۲ رضایت داد. «فرناندو هیه رو» سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا در کنفرانس خبری پس از بازی گفت: از همان دیروز می دانستیم که بازی خیلی سختی در پیش […]

به گزارش خبرگزاری مهر، اسپانیا در آخرین بازی خود در مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به مصاف مراکش رفت و مقابل این تیم به تساوی ۲ بر ۲ رضایت داد.

«فرناندو هیه رو» سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا در کنفرانس خبری پس از بازی گفت: از همان دیروز می دانستیم که بازی خیلی سختی در پیش است و مراکش با تمام وجود خواهد جنگید. آنها تیم خیلی خوبی هستند که دو بازی یک بر صفر را شکست خوردند و به نظر من لیاقتشان از این جام چیز بیشتری بود. تمامی تیم های حاضر در این گروه عالی بودند. خوشبختانه با تمامی چالش هایی که پیش رویمان بود توانستیم مثبت بمانیم و به مرحله بعد برویم.

سرمربی تیم ملی اسپانیا خاطرنشان کرد: مشخصا می توانیم بهتر شویم و چیزهایی هست که باید روی آنها کار شود. قطعا خود را مورد انتقاد قرار می دهیم زیرا خوردن پنج گل در دو مسابقه چیزی نیست که بخواهیم و این را به بازیکنان هم گفته ایم.

[ad_2]

منبع